مقالات

گروه صنعتی فارس ایمن

معرفی فارس ایمن

تخصص گروه صنعتی فارس ایمن تولید انواع بالابر میباشد که با پشتوانه تلاش و طراحی بروز و ایده های نو در این صنعت پایه ریزی شده و با کسب تجارب نو  و با بهره گیری از بهترین متد های روز دنیا و با پیشرفته ترین ماشین آلات مورد نیاز این صنعت و همچنین مدیریت قوی و کادری مجرب و حرفه ایی با سال های سال تجریه در این زمینه فعالیت میکند.

گروه صنعتی فارس ایمن حوزه فعالیت خود را در تولید و ساخت بهترین نوع بالابر ها برای راحتی هر چه بهتر مشریان متمرکز کرده است.

خدمات گروه صنعتی فارس ایمن

شرکت فارس ایمن تولید کننده انواع بالابر های  حمل بار و بالا بر های ویلچر بر میباشد.

بالابر های حمل بار:

بالابر های حمل بار نوعی دستگاه حمل و نقل عمودی است که افراد یا حمل و نقل بار را بین طبقه ها ، سطوح یا طبقات ساختمان ، حرکت می دهد.

ساختار بالابر معمولاً  توسط موتورهای برقی کار می کنند که کابل های کششی و سیستم های ضد وزنی مانند بالابر را تحریک می کنند ، اگرچه برخی از مایع هیدرولیک پمپ برای بلند کردن پیستون

استوانه ای مانند جک استفاده می کنند.

بالابر های ویلچر بر:

آسانسور ویلچر یه همان بالابر ویلچر بر ، به عنوان آسانسور سکو ، یا بالابر عمودی پلتفرم شناخته می شود ، وسیله ای کاملاً نیرویی است که برای غلبه بر صندلی چرخدار و سرنشین آن به منظور غلبه بر یک پله یا سد عمودی مشابه طراحی شده است.

آسانسورهای ویلچر را می توان در خانه ها یا مشاغل نصب کرد و معمولاً برای برآورده کردن الزامات دستیابی که توسط اعمال ناتوانی ایجاد می شود ، به وسایل نقلیه خصوصی و عمومی اضافه می شود. این دستگاه های تحرک اغلب در خانه ها به عنوان گزینه ای برای آسانسور پله ها نصب می شوند که فقط مسافر را حمل می کند و نه صندلی چرخدار .

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + چهارده =