مقالات

بالابر حرفه ایی با گروه صنعتی فارس ایمن

الزام بالابر ویلچر بر برای ساختمان ها

تعدادی از قوانین در کشورهای مختلف ، استفاده از بالابر های ویلچر بر را تنظیم می کنند ، استانداردهای لازم را برای دستگاه ها تعیین می کنند و مکان های عمومی و ساختمان های خصوصی را ملزم به استفاده از بالابر ویلچر بر میکنند.

مشخصات بالابر های فارس ایمن

بالابر ویلچر بر قابل حمل تولید شده در گروه صنعتی فارس ایمن یک راه حل عالی برای نیازهای دسترسی به صندلی های چرخدار شما است. این بالابر ها دارای موتور آرام و بدون لرزش است.

گروه صنعتی فارس ایمن به اعضای خانواده که دارای صندلی های چرخدار یا هستند اجازه می دهد تا به طور مستقل از داخل خانه خارج شوند!

بگذارید گروه صنعتی فارس ایمن به شما در یافتن بالابر ویلچر بر کمک کند که به بهترین نحو نیاز شما باشد و شما را ایمن نگه دارد.

بالابر ویلچر بر در فضای باز برای خانه شما

بالابر های ویلچر بر در فضای باز برای افراد دارای معلولیت یا تحرک محدود در مجموعه صنعتی فارس ایمن ساخته می شود ، زیرا می توانند دسترسی به ورودی ، حیاط خلوت ، و یا حیاط جلوی منازل و ساختمانهای تجاری را فراهم کنند.

بالابرها در فضای باز ضد آب ساخته شده اند تا در تغییر آب و هوایی آب کار کنند.

گروه صنعتی فارس ایمن

گروه صنعتی فارس ایمن با در اختیار داشتن کادری مجرب از طراحان حرفه ایی در ساخت بالابر های مناسب محیط ساختمان شما ، شما را یاری میرساند.

همچنین گروه صنعتی فارس ایمن با در اختیار داشتن مشاوران حرفه ایی قبل از سفارش ساخت بالابر در انواع مختلف به صورت رایگان در محل ساختمان شما حضور یافته و بهترین راه حل را برای نصب بالابر با بهترین کیفیت را به شما پیشنهاد بدهند.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =