مقالات

گونه های مختلف بالابر فارس ایمن

بالابر حمل مسافر فارس ایمن

بالابرهای مسافری می توانند از سه نفر تا شش نفر ظرفیت داشته باشند ، اما بالابرهای پنج نفره رایج ترین اندازه هستند. طیف گسترده ای از پروژه های به پایان رسیده و گزینه های مشخصات موجود است.

برای ساختمانهای بلندتر یا بزرگتر ، بالابرهای مسافری (یک یا چند) همیشه باید گزینه پیش فرض باشند.

به عنوان بخشی از این ، مشخصات بالابر مسافر نیاز به دقت دارد  به عنوان مثال ، برخی از بالابر ها می توانند برای اهداف آتش نشانی و تخلیه استفاده شوند ، یا بسته به کاربرد ، به یک عنصر مقاومت نیاز دارند.

بالابر های مسافری دارای سطح انعطاف پذیری و مجموعه ای از گزینه های مشخصات برای پاسخگویی به نیازهای پیچیده پروژه هستند که برای بالابرهای سکو در دسترس نیستند.

به عنوان مثال ، نوع درایو را می توان برای استفاده سبک یا سنگین تنظیم کرد ، ممکن است سیستم ها با یک صفحه کلید یا کارت کش رفتن کنترل شوند و چندین بالابر را می توان در یک عمل جمعی پیکربندی کرد.

آنها عموماً در یک شافت ساخته شده قرار می گیرند ، اما می توانند در یک سازه لعاب دار یا فولادی نصب شوند.

بالابر مسافری برای حمل افراد دارای تحرک مختلط طراحی شده است. بالابرهای مسافری کاملاً اتوماتیک هستند ، به این معنی که تمام دکمه های فرود و فشار اتومبیل به صورت خودکار یا “قفل” است.

بالابر های سکو در فارس ایمن

بالابر های سکوی استاندارد  سکویی که در داخل یک محفظه عمودی حرکت می کند ، که توسط دکمه های فشار فشار مداوم اداره می شود.

بالابرهای سکوی کابین ، کابینی که در یک محفظه عمودی حرکت می کند ، توسط دکمه های تک لمسی اداره می شود.

این بالابرها معمولاً تا دو یا سه طبقه سرویس می دهند.

در حالی که برخی از آنها به عنوان قابلیت ارائه تا دو طبقه و یا چهار متر یا بیشتر در بازار به بازار عرضه می شوند ، باید در مورد طول سفر دقت لازم شود.

بالابر استاندارد سکوی سه متری که برای سفر از بالا به پایین پنجاه ثانیه یا بیشتر طول می کشد ، این مدت طولانی است که کاربر بتواند دکمه را فشار داده و نگه دارد ، مخصوصاً برای افراد مسن مناسب است.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نه =