مقالات

گزینه های بالابر فارس ایمن

راحتی استفاده از بالابر پله پیما

هر یک از دو ریل موجود در بالابرهای مخصوص صندلی چرخدار پلت فرم متمایل ما ، هنگام استفاده از واحد ، فقط چهار اینچ عرض پله را اشغال می کنند و از این طریق امنیت و راحتی اعضای خانواده و سایر افرادی که از پله ها عبور می کنند ، تضمین می شود.

بالابر پله پیما صندلی چرخدار فارس ایمن همچنین با در نظر گرفتن ظاهر و عملکرد طراحی شده است. تمام مکانیزم های کار برای ارائه ظاهری یکپارچه ، جذاب و ایمنی مطلوب در خانه پنهان هستند.

گزینه های رنگ

مدل های بالابر صندلی چرخدار فارس ایمن در پنج رنگ جدید زیبا از رنگ مدرن بدون هزینه اضافی ارائه می شوند. این رنگ ها نه تنها به خوبی در خانه ترکیب می شوند بلکه زیبایی پلکان را افزایش می دهند.

پوشش های سفارشی نیز با کمی هزینه اضافی در دسترس هستند.

محصولات تحرک فارس ایمن

محصولات ما  توسط کادر مجرب  فارس ایمن در تاسیسات تولیدی ما در ایران ، فارس ، شیراز ساخته و مونتاژ می شود.

فارس ایمن از سالها پیش بالابرهای ویلچر تولید کرده است. بیش از ده سال است که محصولات ما از طریق ایمنی ، آزادی حرکت و راحتی کیفیت زندگی مشتریان را در خانه ها و مشاغل خود بهبود بخشیده اند.

کارکنان متعهد و تأکید بر کیفیت ، طراحی و خدمات به مشتری ، شهرت را برای محصولات بالابر صندلی چرخدار ثابت کردند.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اجزای بالابر صندلی چرخدار خود را از تأمین کنندگان داخلی و محلی تهیه کنیم تا از مشاغل محلی خود و استان فارس پشتیبانی کنیم.

فارس ایمن دارای بالابر هایی است که دوام می آورند ، و بالابر های با کیفیت را تولید می کنیم .

ما در گروه صنعتی فارس ایمن اینجاییم تا با سفارشی کردن هر بالابر و نصب آن در خانه شما ، استقلال و راحتی را که شایسته آن هستید فراهم کند.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =