مقالات

گالری عکس فیلم های بالابر های فارس ایمن

گالری عکس و فیلم

ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما ما واقعاً از دیدن کارهای عادی و خلاقانه ای که برای مشتریان انجام داده ایم هیجان زده می شویم!

در پیج اینستاگرامی با نام FarsImenCo ما تعداد زیادی از عکس ها و فیلم های نمونه کار های انجام شده را برای بازدید راحت مشتریان قرار داده ایم.

قبل از نصب برخی از ویژگیهای ایمنی ، بسیاری از این عکسها “در حال انجام” هستند. حتماً قبل از استفاده از بالابر ، تمام ویژگیهای ایمنی را نصب میکنیم!

بالابر سکوی کابین

بالابرهای سکوی کابین دارای دیوارهای کابین ، سقف و درب کابین “مجازی” یا فیزیکی در طرفین دارای ورودی ، خروجی هستند.

این بدان معنی است که حامل بطور موقت محصور شده است ، بنابراین به شرط اینکه مشخصات ایمنی مناسبی در بالابر گنجانده شود ، می توان کنترل های اتوماتیک را به جای کنترل های فشار ثابت (نگه داشتن کار) که در بالابر های سکوی معمولی وجود دارد ، گنجانید.

بنابراین بالابر به روشی مشابه آسانسور مسافر عمل می کند و نیازی نیست کاربر هنگام مسافرت یک دکمه را به طور مداوم فشار داده و نگه دارد. بالابرهای سکوی کابین نیز طیف بیشتری از اتمامها را ارائه می دهند.

آسانسور سکوی باز

سکوهای بالابر باز یا غیر محصور (که گاهی اوقات به آن استیل پی وی سی گفته می شود) کاربران را به صورت عمودی بر روی یک سکو محافظت شده از یک سطح به سطح دیگر منتقل می کند ، به طور معمول در جایی که یک تغییر کوچک در سطح کف یا سطح در ساختمان عمومی وجود دارد.

به همین ترتیب ، آنها کمترین میزان سفر را دارند.

این سکوهای بلند کردن با دکمه های فشار مداوم کار می کنند و مطابق با استاندارد هستند.

این استاندارد امکان سفر حداکثر سه متر را دارد که از دستورالعمل آسانسور گرفته شده است ، هرچند بیشتر آنها فقط یک متر طول دارند ، زیرا سفر بیشتر روی یک سکوی باز ممکن است ناامید کننده باشد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =