مقالات

کمک به مشتریان توسط گروه صنعتی فارس ایمن

کمک های فارس ایمن به مشتریان

فارس ایمن به شما کمک می کند تا بودجه لازم را برای مقرون به صرفه بودن خرید بالابر خود دریافت کنید. برخی از مزایای تأمین هزینه خرید بالابر مسکونی شما در اینجا شامل موارد زیر است:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های تأمین مالی بالابر  ، اکنون اقدام کنید! تیم خدمات مشتری ما نیز اکنون برای پاسخگویی به مالی شما در دسترس است.

بالابر های مسکونی به طور شگفت انگیزی هزینه کمتری برای خانه شما دارند. خانه ای با بالابر مسکونی بسیار مقرون به صرفه تر از تصور شماست.

خانه های شما

خانه های چند طبقه اغلب به دلیل هزینه زمین ، بتن و بام هزینه کمتری نسبت به خانه های یک طبقه دارند. با افزایش سن ، ما بارها با تصمیم فروش خانه ای چند طبقه برای تأمین نیازهای تحرک خود روبرو شده ایم. بالابر یک گزینه عالی است.

انجمن ملی سازندگان بالابر خانگی را به عنوان یک ویژگی کاملاً قابل فروش برای “پیری در مکان” تشخیص داده است و می تواند ارزش خانه شما را تا ده درصد افزایش دهد.

پس از سرمایه گذاری اولیه شما ، بخش خدمات کامل و قابل اعتماد ما بالابر شما را برای سالهای آینده بیست و چهار ساعت در روز ، هفت روز در هفته  حفظ خواهد کرد.

برای ارزیابی در خانه قرار ملاقات بگذارید یا قرار ملاقات برای بازدید از نمایشگاه ما و سوار شدن به بالابر های خود بگذارید. همچنین می توانیم برنامه های جدید خانه شما را بررسی کنیم.

تیم ما:

فارس ایمن در بیش از ده سال پیش در صنعت بالابر تجاری شروع به کار کرد.

فارس ایمن کار تجارت بالابر مسکونی را آغاز کرد. ما ایده بالابر های مسکونی را با کمک خانه سازان و معماران بزرگ در ایران پیشگام کرد.

امروزه ، ایده های نوآورانه فارس ایمن باعث شده است که بزرگترین فروشنده در ایران باشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =