مقالات

ویژگی های خاص بالابر های فارس ایمن

مقرون به صرفه ترینها

نصب بالابر نصف قیمت آسانسور سنتی به سبک تجاری در خانه شما است. این نسبت به هر آسانسور دیگر به تغییرات ساختمانی و نگهداری مداوم کمتری نیاز دارد.

امن و آسان برای استفاده

بالابر های هیدرولیک با فشار مداوم کار می کند. اپراتور کنترل مسیر را در کل راه کنترل می کند. با نداشتن درب ، قابلیت دسترسی را به حداکثر می رساند و خطر محبوس شدن در بالابر شما وجود ندارد. سنسورها ، محافظ ایمنی خطر افتادن را کاهش می دهد.

ویژگی های ایمنی کامل را در مقالات ما بخوانید.

تولید شده در ایران

بالابر های فارس ایمن توسط یک تیم ایرانی برای ایرانی ها طراحی شده است. ما برای ساخت از قطعات با منبع محلی استفاده می کنیم. این بدان معناست که در صورت نیاز از پشتیبانی فنی محلی برخوردار هستید.

کیفیت بالا

اجزای اصلی بالابر های فارس ایمن  از محصولات با کیفیت ساخته شده اند. این بالابر مهندسی ایران است و توسط گروه صنعتی فارس ایمن در ایران ساخته شده است.

طراحی فشرده

رد پای بالابر های فارس ایمن در برخی موارد به طرز باورنکردنی کمتر از یک متر مربع است. این جمع و جورترین بالابر مسکونی در بازار است که فضای کمتری نسبت به دیگر بالابر ها دارد. ما همچنین می توانیم کابین را به گونه ای تنظیم کنیم که در فضاهای بسیار کوچک جای گیرد.

به ارزش خونه ات اضافه کن

نصب یک بالابر لوکس به خانه شما ارزش ، راحتی و امنیت می بخشد. در صورت تصمیم به فروش ، این عوامل احتمالاً خریداران بالقوه و خریداران با ظرفیت هزینه بیشتر را به خود جلب می کند.

محصولات ما در گروه صنعتی فارس ایمن شامل بالابر های هیدرولیک ، و بالابر های کششی میباشد.

بالابر های ما در ساختمان های عمومی و خصوصی کاربرد زیادی دارد که جایگزین رمپ هایی میشوند که فضای زیادی را از ساختمان را گرفته اند.

از دیگر بالابر های کاربردی ما میتوان به بالابر های پله پیما اشاره کرد که در محیط بیرونی یا داخلی ساختمان در راه پله ها کاربرد دارد.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 7 =