مقالات

نیاز مشاغل مختلف به بالابر

رفع نیاز مشاغل برای تردد در طبقات با استفاده از بالابر فارس ایمن

برخی از سالن های ورزشی و بدنسازی در کشور ، به بالابر برای دسترسی به سالن های مختلف ورزشی نیاز دارد تا بتوانند از سطح خیابان به سالن ورزشی و دیگر طبقات بروند.

آنها نیاز به ویژگی های ایمنی اضافی ، ورودی خارجی در برابر آب و هوا و البته تطابق رنگ با آرم  پر جنب و جوش آنها دارند ، برای رفع تمامی این نیاز ها گروه صنعتی فارس ایمن آماده ارائه پیشنهادات برای طراحی و نسب بالابر میباشد.

بالابر های فارس ایمن مطابق به برند شما

گروه فارس ایمن در سراسر ایران قابلیت نصب و اجرای بالابر را دارد و  مفتخر است که بسیاری از بالابرهای دسترسی خود را که نیاز به انواع و اقسام مشخصات دارد از جمله تطبیق بالابر های مشتریان با هویت برندشان ارائه می دهد.

فارس ایمن اغلب بالابر های طراحی شده را با استفاده از فرایند تطبیق رنگ ارائه می دهد و بالابرهای ما برای دسترسی ساده و آسان برای مکان های ورزشی ایده آل هستند، خواه از آنها برای دسترسی مشتری یا تجهیزات جابجایی و کالاهای سبک استفاده شود.

پروژه نصب بالابر در گروه صنعتی فارس ایمن

با ایجاد فضای جدید لجستیکی و انبارداری در ایران ، مدیران پروژه در یک امکان جدید در گروه صنعتی فارس ایمن به این نتیجه رسیدند که بالابر های با کاربرد بالا را برای انبار ها را طراحی و تولید کنند تا کارایی هر چه بیشتری را برای انبار ها داشته باشند.

دسترسی ایمن به مناطق انبار به ویژه با بارهای زیاد و تجهیزات غیرمعمول و سنگین  برای سلامتی و ایمنی کارکنان بسیار مهم است.

بالابر های حمل کالا نه تنها مسیرهای حرکت تدارکات را ارائه می دهند ، بلکه غالباً دست زدن به نرده ها ، استفاده از پله ها و طیف وسیعی از فعالیتهای دیگر را که می تواند باعث بروز حوادث شود ، کاهش می دهد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 20 =