مقالات

نکاتی در مورد بالابر های فارس ایمن

بالابرهای هیدرولیک چگونه کار می کنند؟

بالابر های هیدرولیک بر روی یک اصل اساسی کار می کنند: برای بالا رفتن ، یک پمپ روغن را به داخل سیلندر فشار می دهد ، پیستون (که ماشین بالابر را فشار می دهد) به بالا فشار می آورد.

برای پایین آمدن ، دریچه باز می شود و روغن مجاز است دوباره به داخل مخزن جریان یابد و با استفاده از نیروی گرانشی ماشین بالابر به عقب رانده می شود.

هنگامی که دریچه بسته است ، روغن فقط می تواند از مخزن به داخل سیلندر برود. هنگامی که دریچه باز است ، روغن فقط می تواند از سیلندر به داخل مخزن جریان یابد.

کنترل های موجود در ماشین بالابر باعث می شود پمپ با حرکت روغن حرکت کند. با رسیدن کف ، پمپ خاموش می شود و ماشین بالابر در بالای پیستون قرار می گیرد که توسط روغن موجود در سیلندر در موقعیت نگه داشته می شود.

بالابر هیدرولیک هولد چیست؟

بالابر هیدرولیکی هولد یک بالابر هیدرولیک معمولی است. “هیدرولیک هولد” به سوراخ مورد نیاز در کف بالابر اشاره دارد. سیلندر که پیستون را محکم می کند و ماشین بالابر را فشار می دهد ، به داخل زمین امتداد می یابد.

مسافتی که این ماشین امتداد دارد برابر است با مسافتی که ماشین بالابر می تواند به سمت بالا حرکت کند.

بالابر هیدرولیک فارس ایمن

بالابر هیدرولیکی با سوراخ کمتر به معنای عدم نیاز به گودال عمیق برای استوانه است. پیستون ها عمل مستقیم دارند و مطابق با گوشه های پایین ماشین بالابر در کف گودال سوار می شوند. این سیستم مانند جک عمل می کند و مسافرت را حداکثر در حدود بیست تا سی متر

محدود می کند.

این امر به اندازه معمول نیست اما امکان استفاده در جاهایی که فضا کم می شود ، مسافرت کوتاه است و نیاز به سیستم هیدرولیکی وجود دارد.

بالابر های هیدرولیک فارس ایمن دارای استاندارد میباشد که مناسب نصب در ساختمان های مسکونی و اداری میباشد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =