مقالات

نوع های مختلف بالابر

بالابرهای عمودی باز (بلند یا کوتاه)

بالابر صندلی چرخدار  برای مکان های تجاری و تفریحی

بالابر های سکوی عمودی بلند یا کوتاه یک راه حل مقرون به صرفه هستند که دسترسی آسان را در صورت تغییر در سطح (که معمولاً با پله ها بر آن غلبه می کنند) افراد دارای معلولیت های مربوط به تحرک را مهار می کند.

یک طراحی جنبه باز ، همراه با انتخاب پایان کار ، به بالابر  اجازه می دهد تا با زیبایی ساختمان ترکیب شود و یا به یک ویژگی تبدیل شود.

شرکتی به نام فاری ایمن

رفت و آمد با ویلچر در شهر می تواند چالش برانگیز باشد ، اما یک شرکت ایرانی به نام گروه صنعتی فارس ایمن روش جالبی را برای کمک به ورود و خروج افراد دارای ویلچر به ساختمان های دارای پله های شیب دار ابداع کرده است.

پله های کنجد آنها روشی درخشان و بدون مانع برای ایجاد امکان دسترسی در ساختمان ها است که در غیر این صورت ورود به استفاده از صندلی های چرخدار دشوار است.

بالابرهای مبتنی بر صندلی مخصوص هر ساختمان ساخته شده اند ، بنابراین حتی ساختمانهایی با ورودی بسیار باریک یا نمای تاریخی می توانند بدون ایجاد تغییرات اساسی مطابق با قانون باشند.

از آنجا که سطح شیب دار ناخوشایند است و استفاده از آن دشوار است  نیازی به ذکر نیست که فضای اشغال شده چیست ، پله های جمع شده می توانند یک گزینه درخشان باشند.

مدل  برای راه پله های مستقیم (بدون خم شدن / فرودهای متوسط)

بالابر صندلی چرخدار پلت فرم متمایل فاری ایمن یک راه حل دسترسی ایده آل برای راه پله های مستقیم با دو فرود است.

برای تطبیق پذیری در طراحی ،  بسته به نوع طراحی و محل قرارگیری راه پله در دو طرف راه پله قابل نصب است.

می توان آن را با تغییرات ساختاری کم یا بدون تغییر ، اغلب طی چند روز پس از سفارش ، نصب کرد.

این دستگاه در اندازه های مختلف سکو موجود است ، می تواند به صورت سفارشی با هر رنگ پوشانده شود ، از قدرت اصلی استفاده می کند و ظرفیت آن سیصد کیلو کیلوگرم است.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − هفت =