مقالات

نمونه های مختلف بالابر

بالابر چیست؟

به طور خلاصه ، بالابر گردش عمودی افراد در یک ساختمان که آسانسور ندارد را تسهیل می کند ، خواه یک تغییر ساده در سطح باشد (در جایی که تهیه رمپ امکان پذیر نباشد) ، یا اینکه ساختمان دارای دو یا چند طبقه است که افراد باید از آن عبور کنند.

بالابر نفر بر و بالابر ویلچر بر برای انتقال وسایلی همچون ویلچر ، اسکوتر ، واکر و دیگر البسه بین طبقه ها خدمت می کند اما کدام یک را باید مشخص کنید؟ این همان چیزی است که این راهنما قصد دارد کشف کند.

بالابر نفر بر

بالابر نفر بر احتمالاً همان چیزی است که هنگام ذکر کلمه “بالابر” به ذهن متبادر می شود. بالابر به طیف وسیعی از شکل ها و اندازه ها آمده اند و می توانند چندین نفر را حمل کنند.

برای نصب بالابر نفر ، احتیاج به ساخت شافت بالابر جهت قرار دادن کابین و مکانیزم سیم پیچ است که آن ماشین را درون شافت حرکت می کند.

برای موارد خاص یک گودال بالابر (به طور معمول بیش از یک متر قد) نیز لازم است تا ماشین بالابر بتواند از سطح پایین با پایین ترین سطح متوقف شود.

بالابرهای مسافری تحت دستورالعمل آسانسور ها قرار می گیرند ، بنابراین سریعتر از  پانزده صدم متر در ثانیه حرکت میکند و امکان حرکت نسبتاً سریع استفاده کننده را از طریق یک ساختمان فراهم میکند  به طور معمول سفر بین هجده ثانیه بین طبقات انجام می شود.

بالابر برای ساختمان های عمومی

اگر ساختمان شما دارای چندین طبقه یا فاصله باشد که سطح کف آن تغییر کند ، احتمالاً لازم است نوعی بالابر را در نظر بگیرید تا بتوانید سریع و کارآمد مردم را از طریق فضاهای خود حرکت دهید.

بالابر ها نیز هنگام اطمینان از دسترسی آسان افرادی که دارای تحرک در چند طبقه هستند ، بسیار ارزشمند است.

بالابر های هیدرولیک برای چنین ساختمان هایی بسیار مناسب هستند.

نمونه کار های بالابر فارس ایمن برای ساختمان های عمومی را با تماس با مشاوران ما بازدید کنید.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 10 =