مقالات

نصب راحت بالابر های فارس ایمن

آیا فضای مناسب بالابر دارم؟

“کجا می توانم بالابر را نصب کنم؟” یکی از متداول ترین سؤالاتی است که هنگام در نظر گرفتن بالابر در املاک شما سؤال می شود.

نیاز به فضای بالابر عمودی

تصمیم در مورد فضای و یا رد پای بالابر عمودی در ساختمان از طریق نیازهای شما تصمیم گیری میشود.

این الزامات به طور گسترده در دو دسته جای می گیرد. آیا این بالابر برای حمل بار استفاده خواهد شد یا اینکه به فضای اضافی نیاز دارد که توسط کاربران صندلی چرخدار استفاده شود.

هنگام در نظر گرفتن کاربران ویلچر ، فضای معمولی کف روی سکو یا کابین حداقل باید یک متر و نیم باشد.

در صورت مشخص بودن اندازه ویلچر می توان از اندازه های کوچکتر استفاده کرد ، به خصوص در خانه های خصوصی در این صورت سازنده بالابر اندازه مناسب برای اندازه کف بالابر خواهد داشت.

اندازه بستر در مقابل اندازه شافت

اندازه شافت نیز بستگی به نوع سیستم درایو مورد استفاده برای نیرو دادن به بالابر و پایین دارد. به عنوان مثال ، بالابرهایی که توسط گروه صنعتی فارس ایمن طراحی میشود دارای اندازه شافت معین است.

این شافت جمع و جور امکان پذیر است ، زیرا از یک سیستم منحصر به فرد محور زنجیره ای استفاده می شود که بزرگترین اندازه سکو را در کوچکترین شافت امکان پذیر می کند.

اگر قرار است از بالابر به عنوان بالابر منزل برای افراد استفاده شود ، این شافت را می توان در ابعاد بسیار کوچک ساخت. نوع سیستم درایو انتخاب شده بار دیگر بر روی ردپای تأثیر می گذارد. بالابر های فارس ایمن را می توان با اندازه ردپای فوق العاده کوچک ساخت.

در این اندازه های جمع و جور ، بالابر می تواند به راحتی در یک پله ها یا منطقه دیگر قرار بگیرد و فضای بیشتری از یک صندلی صندلی در اختیار ندارد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =