مقالات

نصب بالابر و جایگزین کردن بالابر های قدیمی

راه حل های کلیدی

چه مجهز به بالابر جدید باشید و چه جایگزین بالابر قدیمی ، اغلب نیاز به کارهای ساختمانی و برقی است. مشتریان ما همیشه مسئولیت انجام معاملات مختلف را که پس از آن مجبور به تعامل با یکدیگر هستند ، نمی خواهند.

چه نیاز به نصب مجدد بالابر ، احداث شافت بالابر و یا ساخت پسوند دارید ، بازرگانان متخصص ما مهارت های مربوطه را برای تحقق پروژه شما داریم.

انتخاب ما از بالابر های پلت فرم از راه حل های کوچک و کمتری برای نفوذ به فضای مختلف مانند بالابر های عمودی شیب دار و باز متغیر است.

بالابر طبق نیاز های مشتریان

این که آیا شما برای کار تجاری به چیزی نیاز دارید ، از جمله بالابر کالا ، یا کار سنگین تر مانند بالابر سکوی نیمه محصور قوی ما  ما بالابر را متناسب با هر نیاز را تضمین می کنیم.

ما اطمینان می دهیم که هر بالابر عمودی با دقت طراحی شده است تا برای اهداف مختلفی از خانه و صنعتی استفاده شود.

بالابرهای پلت فرم تمایل ما یک منبع قابل اعتماد و راحت برای حمل و نقل شخصی داخلی برای ظرفیت های کمتری ایجاد می کنند.

ما همچنین بالابر های عمودی را که در داخل محیط کسب و کار کار می کنند ، نصب می کنیم و بارهای سنگین را بین طبقات حمل می کنیم تا از نقض قوانین ایمنی و بهداشت و حفظ ایمنی کارکنان جلوگیری کنیم.

محصولات گروه صنعتی فارس ایمن شامل بالابر هایی با سیستم هیدرولیک که شامل بالابر های ویلچر بر ، بالابر های حمل کالا ، بالابر های صنعتی سنگین وزن ، و بالابر های کششی میباشد.

پس از فروش و نصب محصول ما خدمات سرویس و نگهداری را برای مشتریان به صورت سالانه در نظر میگیریم.

خدمات سرویس و نگهداری ما به صورت سالانه است که ماموران ما به صورت ماهانه بالابر های شما را مورد برسی قرار میدهد و در صورت نیاز تعویض قطعات انجام میپذیرد.

بزرگترین هدف ما کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =