مقالات

مشاوره قبل از خرید فارس ایمن

در چه ساختمان هایی میتوان بالابر نصب کرد؟

از مصارف مسکونی گرفته تا ساختمان های تجاری ، مکانهای مذهبی و مکان های آموزشی را میتوان به بالابر تجهیز کرد. گروه صنعتی فارس ایمن در اینجا حضور دارد تا به شما در دریافت راه حل مناسب برای نیازهای خود کمک کنند.

ما بالابرهای عمودی ، بالابرهای ویلچر بر ، بالابر های حمل بار در فروشگاه ها و دیگر مکان ها را ارائه می دهیم.

مشتریان تجاری می توانند به ما اعتماد کنند که بالابر های سازگار با محیط را در اختیار شما قرار دهیم تا ساختمان شما برای کاربران صندلی چرخدار و افراد دارای تحرک قابل دسترسی باشد.

در دنیای امروز ، مشاغل باید با ارائه دسترسی بدون مانع به نیازهای مردم پاسخ دهند. امروز با ما تماس بگیرید تا یک ارزیابی را تعیین کنیم یا پروژه خود را با ما در میان بگذارید.

چگونه زندگی خود را از طریق استفاده از بالابر  راحت کنیم؟

بالابر های گروه صنعتی فارس ایمن بدون استفاده از فضای وسیع و اصلاح کار ساختاری در رابطه با آسانسورهای معمولی یکپارچه می شوند.

از همه بهتر این است که بالابر ها به دلیل سیستم خاص  ،یا بدون گودال یا دارای گودال بسیار کم عمق است و می توان آن را بر روی یک تخته کف معلق نصب کرد.

بالابرهای تولید شده در کروه صنعتی فارس ایمن را انتخاب کنید تا برنامه ریزی پروژه خود را تسهیل کرده و هزینه ساخت خود را کاهش دهید!

درباره گروه صنعتی فارس ایمن

بالابر های ما در کارگاه اختصاصی ما در شیراز  طراحی و ساخته شده و در بیشتر شهر های استان فارس توزیع می شوند. ا

تولیدات بالابر فارس ایمن به صورت متمرکز ساخته میشود تا کنترل کاملی از کیفیت ، ارزش ها و مارک محصولات ما داشته باشد.

با گذشت سالها ، گروه صنعتی فارس ایمن بیش از صد ها بالابر فروخته و نصب کرده است که روزانه توسط هزاران نفر در سراسر استان فارس مورد استفاده قرار می گیرد. شاید شما یکی از آنها باشید.

دیدگاه گروه صنعتی فارس ایمن دسترسی برای همه و همه جا” است. ما معتقدیم که موفقیت ما مبتنی بر راحت تر کردن زندگی مردم است و با عمل کردن بر اساس ارزش های اصلی ما: شخصی ، حرفه ای و مترقی ، به این هدف خواهیم رسید.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هجده =