مقالات

مسولیت های گروه صنعتی فارس ایمن

گواهینامه ها

مجموعه بالابرهای صندلی چرخدار  با تأکید زیادی بر کیفیت ، قابلیت اطمینان و به ویژه ایمنی مشتری طراحی و ساخته شده است.

ما بالابر های خود را با حداقل قطعات متحرک مونتاژ می کنیم تا از تعمیر و نگهداری پایین و قابلیت اطمینان برای سالهای طولانی خدمات اطمینان حاصل کنیم.

برای نزدیک به یک دهه ، ما شهرت بسیار خوبی در زمینه ایمنی و صداقت ایجاد کرده ایم و برای هزاران کاربر راضی بالابر ارائه می دهیم.

آسان نیست که بالابر صندلی چرخدار فارس ایمن پنج یا ده سال بدون سرویس کار کند. به همین دلیل از آنها به عنوان “بالابرهایی که دوام می آورند …” یاد می شود.

برخی دیگر از بالابر های فارس ایمن

بالابر کابین محصور شده ما  همچنین دارای اندازه های مناسب برای استفاده به عنوان بالابر صندلی چرخدار است  این اغلب در خرده فروشی محبوب است زیرا محیط “جعبه ای” آشنا مانند بالابر معمولی را فراهم می کند.

عملکردها را با بالابر  ترکیب کنید ، ایده آل برای مسافران و کالاهای سبک با حاشیه محافظ. بر اساس مدل  همان اندازه و سفارشی سازی را ارائه می دهد.

سرانجام ، یک بالابر کششی محصور در کابین است  قدرتمندتر و دارای درهای تلسکوپی ، اما هنوز هم کاملاً قابل تنظیم است به عنوان بالابر معلول با حس یکسان با معمولی میباشد.

محصولات به راحتی از راهروهای اصلی حمل و نقل و عرضه در سراسر ایران دسترسی دارند.

انتقال قدرت بالابر های فارس ایمن در تاسیسات ما در استان فارس ساخته می شود.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اجزای انتقال خود را از تأمین کنندگان داخلی تهیه کنیم. مهندسان ما می توانند نیازهای شما را برآورده کرده و یک انتقال قدرت سفارشی متناسب با مشخصات شما طراحی کنند. در اینجا بیشتر بیاموزید.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =