مقالات

مزایای استفاده از بالابر

مزایای بالابر های صندلی چرخدار عمودی

بالابرهای عمودی ویلچر می توانند برای افراد دارای معلولیت جسمی و همچنین افراد مسنی که بیشتر اوقات خود را روی صندلی های چرخدار خود می گذرانند و از نظر تحرک محدود هستند ، بسیار مفید باشند.

بالابر صندلی چرخدار عمودی یا بالابر سکوئی یا از طریق هیدرولیک یا انرژی الکتریکی تأمین می شود.

این دستگاه اجازه می دهد تا فردی که روی صندلی چرخدار قرار دارد بدون اینکه صندلی چرخدار خود را ترک کند بین سطح کف بالا یا پایین بیاید. بالابرهای ویلچر عمودی در مدل های مختلفی وجود دارد ، از جمله:

انواع مدل های بالابر

مدل محصور : در این بالابر عمودی ویلچر ، ویلچر و سرنشین آن می توانند در حالی که با دیوار به سمت بالا و پایین محصور شده اند ، در بالای سکو بمانند.

این نوع بالابر مخصوصاً برای مصارف در فضای باز که به دلیل تغییر شرایط آب و هوایی ممکن است به خطر بیفتد ، کاربردی است.

مدل کششی  این نوع بالابر صندلی چرخدار می تواند درون دیوارهای موجود قرار گیرد ، دقیقاً مانند یک آسانسور معمولی  هم در خانه های مسکونی و هم در مراکز عمومی مفید است.

مدل کششی برای مناطق کم ارتفاع  این مدل بالابر فقط از یک پلت فرم برخوردار است. معمولاً برای ارتفاع یا ارتفاع کوتاهتر ، مانند روی صحنه یا روی وسیله نقلیه ، استفاده می شود.

مدل هیدرولیک این بالابر ویلچر عمودی مشابه مدل محصور شده ای است که دارای یک سکو محصور با دیوار است. با این حال ، این مدل بالابر دارای سقف باز است.

بالابرهای سکویی فارس ایمن به افرادی که فقط در صندلی های چرخدار محدود شده اند کمک می کند.می توان از بالابرهای مخصوص صندلی چرخدار یا سکوها در مکان های مختلف استفاده کرد.

بالابرهای عمودی سکو به افراد محصور در صندلی چرخدار راهی بهتر در داخل و خارج از خانه خود می دهند ، زیرا می توان آنها را از زمین تا ایوان های جلوی بلند (یا با پله) بلند کرد.

بزرگترین هدف ما کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =