مقالات

قابلیت اجرای بالابر های فارس ایمن در ساختمان های گوناگون

بالابر های فارس ایمن مناسب همه ساختمان ها

اگرساختمان مد نظر یک ساختمان جدید باشد یا یک ساختمان قدیمی باشد ، وجود بالابر ویلچر یک عنصر اصلی برای رعایت مناسب الزامات افرادی است که در محدوده مداخله آسیب دیده ساکن هستند ، یا گاها به همان سمت می روند.

حضوری که نه تنها برای رعایت الزامات خاص قانون بلکه برای انجام وظیفه اخلاقی لازم در مورد دسترسی هر چه ساده تر و راحت تر به طبقات یک ساختمان مسکونی ، تجاری ، صنعتی یا خدماتی به همه امکان پذیر باشد.

چرا بالابر ویلچر را انتخاب می کنید

افراد دارای اشکال مختلف معلولیت باید بتوانند به راحتی درون سازه هایی که دارای چندین طبقه هستند حرکت کنند.

به همین دلیل داشتن بالابر ویلچر ساخته شده در گروه صنعتی فارس ایمن با بالاترین استانداردهای کیفیت ، و با رعایت کامل مقررات ، برای اطمینان از تحرک و تجزیه هرگونه سد معماری بسیار مهم می باشد.

دستیابی به اهدافی که  فراتر از مقررات خاص  باید برای همزیستی مدنی و رفاه مشترک اولویت داشته باشد.

برخلاف آنچه ممکن است فردی به صورت سطحی فکر کند ، در واقع وجود بالابر برای تضمین تحرک کامل برای افراد دارای معلولیت کافی نیست و بنابراین ضروری می شود که برای بهینه سازی سرمایه گذاری ، به استفاده از توصیه های دقیق متوسل شوید.

بازگرداندن امکان حرکت صحیح برای همه کسانی که امکان استفاده از سیستم های عادی تحرک را مشکل دارند (پله ها ، بالابر برای کالاها و افراد ، مینی بالابر) بسیار اساسی است.

بالابر های گروه صنعتی فارس ایمن راحتی و اطمینان خاطر را برای تمامی افراد ساختمان به ارمغان می آورد. بالابر های ساخته شده در کروه صنعتی فارس ایمن دارای استاندارد های بین المللی است که هم از نظر ظاهر هم از نظر کیفیت کارایی در سطح بالایی از کیفیت

میباشد.

بزرگترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دو =