مقالات

فارس ایمن متخصص نصب بالابر های لوکس

متخصصان بالابر سکو معاصر

مجموعه معاصر بالابر های فارس ایمن شامل چندین مجموعه بالابر سفارشی معاصر است: مجموعه بالابر های هیدرولیک ، مجموعه بالابر های کششی و مجموعه بالابر های پله پیما. همه آنها دارای مزایا و مزایایی برای مکانهای خاص و الزامات و سبکهای معماری برتر سیستم عامل معاصر هستند.

ما با مشتری ، معمار و طراح کار می کنیم تا پلتفرم سفارشی مناسب برای برنامه شما را ارائه دهیم. ارتفاع و اندازه سکو افزایش یافته می تواند متناسب با شرایطی باشد که کاملاً سازگار باشد.

ظرفیت وزن ، یک سطح سکو یا سنگ مرمر و یک محفظه در انتخاب مواد و طرح شما را در خود جای می دهد اما همچنان توانایی سوار شدن پانصد کیلوگرم را دارد. ثبات اطمینان دارد.

طرح های بالابر پلت فرم سفارشی از جنس استیل و شیشه بدون قاب همچنان محبوب هستند.

مواد گرمتر و طبیعی تر به طور فزاینده ای مورد تقاضا قرار می گیرند از جمله برنز ، مس و برنج. بالابرهای سکوی سفارشی فارس ایمن همچنین در فولاد سیاه شده از هر سایه و طرح ، رنگ کد رنگ  و پوشش پودر فلزی ارائه می شوند.

ما در ارتباط نزدیک با معماران کار می کنیم و بسیاری از محصولات ما با همکاری معمار یا آرایشگر داخلی طراحی شده اند. ما چشم انداز بالابر سفارشی شما را زنده می کنیم!

از جزئیات کوچک تا بیانیه های بزرگ ، تیم طراحی خلاق ما در اینجا هستند تا با شما در پروژه بالابر سفارشی پلت فرم کار کنند.

برای تشویق تفکر خلاق ، فکر کردن در خارج از جعبه پلاستیکی سفید سنتی که اغلب با بالابرهای سنتی سکو همراه است.

طراحی بالابر سکوی سفارش فقط توسط تصورات شما محدود نمی شود. لطفاً با ما تماس بگیرید ، ما خوشحال خواهیم شد که در مورد پروژه بالابر بعدی اختصاصی معاصر بعدی شما بحث کنیم.

آیا می خواهید بیشتر از محدوده بالابر معاصر ما را ببینید؟

اگر می خواهید ویترین بزرگتری از برخی از پروژه های ما را ببینید ، لطفا با مشاوران ما در دفتر مرکزی در شیراز بلوار امیر کبیر ساختمان سرمست تماس بگیرید.

سرانجام ، اگر آنچه را که به دنبال آن هستید ندارید ، حتماً به شرکت ما مراجعه کنید تا ببینید آیا ما می توانیم به شما کمک کنیم.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هفده =