مقالات

فارس ایمن طراح بالابر های دسترسی

شرکت دسترسی فارس ایمن

گروه صنعتی فارس ایمن یک تجارت بزرگ و متعهد است که برای فروش و خدمات در محدوده وسیعی از تجهیزات طراحی شده است که به افراد کمک می کند تا در زندگی روزمره خود به راحتی در خانه یا محل کار خود حرکت کنند.

این شامل محصولاتی مانند بالابر صنعتی ،  بالابر پله پیما ، بالابر ویلچر بر ، بالابر کششی ، بالابر هیدرولیکی ، بالابر سکو  و بسیاری دیگر از محصولات مرتبط است.

شرکت ما

ما شرکت مراقبت از منزل یا تجهیزات پزشکی نیستیم که بالابرها و رمپ های کناری را بفروشیم. ما کار خود را صددرصد به حوزه دسترسی اختصاص داده ایم.

این همه کاری است که ما انجام می دهیم ، تمام روز ، پرسنل مجرب ما در زمینه کمک روزمره به بالابر ها برای رفع ایمن موانع موجود در خانه ها ، مشاغل ، مساجد ، مدارس ، کلوپ ها و ساختمانهای دیگر با استفاده از فناوری مدرن بالابر به ما کمک می کنند.

ما علاوه بر سرویس دهی به بالابر هایی که به فروش می رسانیم ، محصولات  را نیز سرویس می کنیم.

دفتر مرکزی ما در شیراز بلوار امیر کبیر ساختمان سرمست واقع شده است. این به ما امکان می دهد تا به طور کارآمد به کل استان فارس خدمات ارائه دهیم. اگر در مورد محصولات یا خدمات ما سوالی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

آسانسورهای مسکونی

سبک خود را بالا ببرید! به شرکت تولید بالابر فارس ایمن خوش آمدید ، جایی که بهترین بالابر های بازار ارائه می شود.

ما اینجا زندگی می کنیم … اینجا کار می کنیم … بالابر های خود را اینجا پرورش می دهیم … ما در این کار سرمایه گذاری می کنیم که بالابر شما را به بهترین شکل ممکن تجربه کند.

تمام بالابر های ما قابل تنظیم هستند ، این قابلیت را دارد که اندازه بالابر خود را تغییر دهید تا با هزینه اضافی در معماری خانه شما مطابقت داشته باشد.

بالابر های ما بزرگترین اندازه کابین موجود در اندازه های محدود بالابر را ارائه می دهند.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + بیست =