مقالات

طیف های گسترده بالابر

طراحی بالابر

طیف وسیعی از مدل های بالابر منزل ساخته شده در فارس ایمن قابلیت تطبیق سرعت ، طراحی و اندازه را دارد.

این بالابر های خانگی راه حل مناسبی برای خانه های چند طبقه است و به خانه موجود یا ساختمان جدید شما ارزش افزوده می دهد.

بنا به دلایل عملی یا به عنوان یک کالای لوکس نصب شده ، بالابر های مسکونی ما همچنین می توانند یک ویژگی طراحی باورنکردنی یا یک روش عالی برای اثبات آینده خانه شما باشند.

بالابر های فارس ایمن فرآیندهای خود را کامل کرده اند به این معنی که شما بالابری را به همان اندازه که از نظر زیبایی شناختی مطبوع باشد ، مقرون به صرفه می باشد.

مزیت های بالابر های فارس ایمن

به عنوان صاحب خانه ، صاحب مشاغل یا مکان های عمومی ، ممکن است در مورد مزایا بالابر های ساخته شدع در فارس ایمن تعجب کنید. در اینجا مزیت بالابر برای شما در نظر گرفته شده است.

مزیت ها:

بالابر ها قابلیت دسترسی را فراهم می آورند.

بسیاری از ساختمانهای قدیمی فقط دسترسی به پله ها به طبقه های دیگر را فراهم می کنند. بالابر ها موانع دسترسی افرادی که از صندلی های چرخدار برای تحرک استفاده می کنند ، را برطرف می کند.

کلیه بالابر ها که فارس ایمن ارائه می دهد با  استاندارد ایمنی برای بالابرهای بسترهای نرم افزاری مطابقت دارند. با بالابر ساخته شده در فارس ایمن اصلاح یک ساختمان موجود آسان تر و ساختن آن کاملاً در دسترس و سازگار با

محیط است.

قابلیت استفاده در همه اماکن

بالابر ها به کاربران ویلچر امکان دسترسی به طبقه های مختلف در یک خانه ، ساختمان شهری ، ساختمان اداری یا اماکن مذهبی را می دهد.

آسانسورها قابلیت دسترسی مشابهی را ارائه می دهند ، اما همه ساختمانها به گونه ای طراحی نشده اند که بتوانند در شافت آسانسور ، مکانیسم بالابر ، موتور و کابل ها جای بگیرند.

هزینه نیز می تواند عاملی باشد.بالابر ها نسبت به آسانسورهای معمولی اقتصادی تر هستند ، اما دسترسی به ویلچرها را در اختیارشان می گذارد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =