مقالات

طراحی خاص بالابر های فارس ایمن

ملاحظات طراحی

در ساختمانهای عمومی جدید ، روش اصلی مکانیکی برای جابجایی کاربران ساختمان در بین سطح باید بالابر مسافری باشد.

اگر هیچ راه جایگزین دیگری برای دسترسی بدون قدم به مناطق مورد نیاز در ساختمانهای عمومی موجود وجود ندارد ، اطمینان حاصل کنید که در دسترس ترین و امن ترین نوع سکو یا بالابر کم سرعت مشخص شده است.

از آنجا که تهیه بالابر مرحله ای امری ضروری تلقی می شود ، اطمینان حاصل کنید که کلیه موارد ایمنی کاملاً مورد بررسی قرار گرفته و رویه های مدیریتی مناسب در آن وجود دارد.

بالابر حمل نفر، افراد را با خیال راحت جابجا می کند ، و در صورت نیاز برای استفاده عادی از نصب ، متوقف نگه دارید ، برای کلیه بارهای تا حداکثر بیست و پنج درصد از جمله بار اضافی  متوقف نمی شود.

 تأسیسات مکانیکی بالابر برای دسترسی باید با:

کنترل کافی بر استفاده عادی ، برای اطمینان از ایمنی افراد در طول هر عملیاتی از جمله شروع ، توقف یا تغییر جهت سفر یا اطلاع از موقعیت ، درجایی که مردم کاملاً وجود دارند ، انجام دهند.

محصور شده و نصب بیش از دو سطح ، روشنایی کافی و تهویه مناسب برای استفاده عادی و اضطراری را دارد.

 تأسیسات مکانیکی در مسیرهای قابل دسترسی:

در صورت کنترل دستی حمل ونقل مسافر یا کنترل هایی را که به راحتی قابل شناسایی و استفاده آسان هستند ، فراهم می کند ، اطلاع رسانی کافی مبنی بر حمل و نقل مسافر که تماس فراخوان را ثبت کرده است.

اطلاع رسانی کافی مبنی بر ورود مسافر ، و جهت سفر بعدی در آن یا در جایی که نقاله مسافر کاملاً محصور باشد و بیش از دو سطح در آن سرویس داشته باشد ، وسیله ای مناسب جهت آگاهی از سرنشینان از مکان خود فراهم می کند.

در صورت لزوم ، درهایی را داشته باشید که:

از طریق برق کار می کنند ، از محیط اطراف خود به راحتی قابل تفکیک هستند ،  در صورت اتوماتیک ، به اندازه کافی طولانی باز می شوند تا افراد معلول بتوانند از آنجا عبور کنند.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =