مقالات

سرعت بالابر های فارس ایمن

سکوی بالابر و سرعت کم

بالابر سکو ممکن است دارای یک یا چند دیواره باشد اما سقف ندارد. ممکن است در حدود پانزده صدم متر بر ثانیه حرکت کند و حداکثر ارتفاع آن در حدود پنج و نیم متر باشد.

بالابر با سرعت کم معمولاً دارای دو دیوار با ارتفاع کامل و سقف خواهد بود. شافت بالابر از هر طرف محصور خواهد شد. ممکن است در حدود سه دهم متر بر ثانیه تا حداکثر ارتفاع ده متر حرکت کند.

در ساختمانهای عمومی جدید ، اولویت همیشه باید نصب بالابرهای ویلچر بر است. سکو و بالابر های کم سرعت ممکن است مناسب نباشند زیرا سرعت مسافرت و اشغال محدود باعث بروز مشکلاتی می شود.

بالابر در ساختمان های عمومی

در ساختمانهای عمومی موجود این بالابر ها ممکن است تنها راه دستیابی به یک مسیر بدون پله به مناطق لازم باشد.

با این حال ، این ممکن است بدان معنی باشد که برخی از کاربران ساختمان ممکن است بتوانند به مناطقی دسترسی پیدا کنند که در صورت تخلیه نتوانند از آن خارج شوند. سکوها و بالابرهای کم سرعت معمولاً برای استفاده ایمن در تخلیه ساختمانها در مواقع اضطراری طراحی نشده اند.

بالابر های پلت فرم عمودی گروه صنعتی فارس ایمن به طور معمول دارای دروازه یا موانع در طرف های مخالف هستند که امکان سفر را فراهم می کنند و این امر را برای استفاده کنندگان صندلی چرخدار آسانتر می کند.

درها را می توان به صورت دستی یا با برق باز کرد. نصب هایی که نیاز به کمترین مقدار ورودی فیزیکی از طرف کاربر داشته باشند ترجیح داده می شوند.

در ساختمان های عمومی از قبیل بانک ها یا موسسه ها ایجاد رمپ باعث گرفتن فضای زیادی میشود از این رو مدیران اینگونه از ساختمان ها ترجیح میدهند که بالابر های ویلچر بر را در کنار پله ها نصب و راه اندازی کنند.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =