مقالات

سبک بروز زندگی با فارس ایمن

فارس ایمن و زندگی راحت

یک بالابر پیما ، به منظور حمل مسافر با صندلی چرخدار به بالا و پایین حمل تنها از پله های مستقیم طراحی شده است.

با حرکت در امتداد سیستم ریلی که در کنار پله ها نصب شده است ، فارس ایمن منبع بی سابقه ای از آزادی را برای کاربران فراهم می کند.

این بالابر مناسب برای کاربردهای منزل یا تجاری ، وقتی بالابر یا سکوی عمودی امکان پذیر نیست ، برخی نمونه های پله پیمای فارس ایمن گزینه مناسبی است.

سکوی تاشو امکان دسترسی آسان به پله ها را در هنگام استفاده از بالابر فراهم می کند و این امر بالابر را به یک انتخاب محبوب برای خانه ها ، مدارس و سایر ساختمان های عمومی تبدیل می کند.

پشتیبان گیری از باتری اضطراری به طور استاندارد می باشد و در صورت قطع برق ، عملکرد را از دو جهت بالا و پایین انجام می دهد.

اگر پروژه شما دارای چندین سطح ، پله های خمیده یا پله های دارای سطح فرود متوسط ​​است ، لطفاً برای نصب بالابر های پله پیمای فارس ایمن مراجعه کنید.

فارس ایمن پیشرو در خدمات پس از فروش

فروش در گروه صنعتی فارس ایمن پایان نیست بلکه آغاز یک تعهد میباشد.

ما برای محصولات خود خدمات سرویس نگهداری یک ساله را در نظر میگیریم که طی یکسال به صورت ماهیانه گروه ما در تاریخی مشخص از بالابر بازدید میکنیم.

در صورت بروز مشکل طی روز های ماه مدیر ساختمان موظف است که با گروه صنعتی فارس تماس بگیرد و مشکل را در میان بگذارد و در اسرع وقت خود را به محل ساختمان برسانیم.

تمامی خدمات ما به صورت همه روزه میباشد.بالابر های خود را پس از نصب به گروه صنعتی فارس ایمن بسپارید و با خیال راحت از بالابر استفاده کنید.

برزگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =