مقالات

سالها ترجربه در ساخت بالابر

تمرکز بر سالها تجربه

بالابر های هیدرولیک فارس ایمن ، بخشی از شرکت فارس ایمن است که ، حاصل دهه ها تجربه فنی در زمینه لیفتینگ و جابجایی با تمرکز ویژه بر نیاز اپراتورهایی است که در ساختمان های مسکونی ، ساختمان های تجاری و انبار ها مورد استفاده قرار میگیرد.

رویکرد شرکت ما مبتنی بر توانایی ارزیابی نیازهای خاص مشتری با هدف پاسخگویی به نیازها در هر مرحله از تولید ، از طراحی تا اجرا است.

فناوری پیشرفته ، نرم افزارها و ماشین آلات به روز ، مواد جدیدی که به محصول نهایی با کیفیت و قابلیت اطمینان بلامنازع منجر می شوند. سیستم های خودران لیفت صنعتی می توانند برای حمل بارهای با وزن و ابعاد قابل ملاحظه طراحی شوند و کادر فنی ماهر

فارس ایمن دائماً متعهد به بهینه سازی و سفارشی سازی هر یک از بالابر های ما با توجه به نیازهای مختلف هستند.

بالابر های فارس ایمن

بالابر های صنعتی به لطف تحقیقات گروه صنعتی فارس ایمن در زمینه پیشرانه‌ی الکتریکی ، یک بار دیگر یک پویایی سریعتر در بازار را پیش بینی کرده است.

مقررات سختگیرانه تر در مورد بالابر ، اپراتورهای بخش را به سرمایه گذاری در بالابر های چند منظوره سوق می دهد ، تا بتوانند به طور مؤثر بر روی قسمت بیرونی کار کنند و کیفیت را تضمین کنند.

فارس ایمن به عنوان یکی از پیشروان رکاب صنعتی و نصب و راه اندازی بالابر برای نصب دائمی در کشور ، افتخار ما را به تجربه تقریبا ده ساله ما در ایجاد تجهیزات بالابر  صنعتی ساخت ایران برای استفاده در انواع صنایع مفتخر می کند.

این بالابر ها برای مقاومت در برابر شدیدترین محیط ها ساخته شده اند که شامل کارخانه ها ، ساختمان های تجاری ، نیروگاه ها ، پالایشگاه ها و انبار ها است.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هفت =