مقالات

دلایل استفاده از بالابر های فارس ایمن

چرا بالابر های فارس ؟

این سوالی است که بسیار زیاد می شویم و پنج دلیل مهم وجود دارد که ما تصمیم گرفتیم که بالابر را به صورت  سفارشی ادائه کنیم:

قابلیت اطمینان:

بالابر های فارس ایمن توسط پرسنل حرفه ایی طراحی شده است و در برابر بیشتر  بالابر ها قابل اعتماد است  خصوصاً در سرویس متناوب یا در فضای باز  از آنجا که هیچ نیرویی وجود ندارد ، در اثر سرما ، باران یا یخ تحت تأثیر قرار نمی گیرد و هیچ باتری برای خرابی یا تعویض سوئیچ ها وجود ندارد. این فقط هر زمان کار می کند!

راحتی:

بالابر ویلچرباید سریع و آسان استفاده شود. از آنجا که بالابر های فارس ایمن به قدرت بیش از حد احتیاج ندارد شما هر زمان که بخواهید  کابلهای تقویتی یا تمامی موارد بالابر را امتحان کنید و مطمئن شوید که زمان و منابع مالی خود را هدر نمی دهید.

شما فقط می توانید به محض قرارگیری بالابر ، از بالابر استفاده کنید.

حفظ پذیری:

فارس ایمن برای زندگی بیست ساله با حداقل خدمات مطلق طراحی شده است. در بیشتر اوقات ، تمام آنچه شما نیاز دارید بازرسی سریع سالانه است و بالابر شما نیز کاربردی است.

هزینه های اصلاح پایین ساختمان:

یکی از بزرگترین هزینه برای راه حل های دسترسی جایگزین ، هزینه بالا برای تغییر مکان برای پذیرش آنها است.

گروه صنعتی فارس ایمن در صورت نیاز به تعویض بالابر یا تغییر مکان بالابر با کمترین درصد خرابی و با ارائه بهترین پیشنهادات با هزینه بسیار کم بالابر را راه اندازی میکند.

انعطاف پذیری:

فارس ایمن را می توان با طیف گسترده ای از ویژگی های به روزرسانی کرد که به آن امکان می دهد مشکلاتی را حل کند که راه حل های دیگر قادر به حل آن نیستند.

محبوب ترین گزینه ما بالابر های فارس ایمن است که دارای نرده های یکپارچه و تاشو است.

این پیشرفت به فارس ایمن اجازه می دهد تا به طول افقی تا  یک و نیم متر برسد ، و این امکان را برای عبور از پلکان های مختلف را بدون نیاز به بازسازی محل ممکن می دهد.

این راه حل عالی بلافاصله یکی از مهمترین مشکلاتی را که کاربران بالابر ویلچر قابل حمل با آن روبرو هستند از بین برد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هشت =