مقالات

دستورالعمل های فارس ایمن

بالابر ها طبق قوانین

براساس قوانین ایران ، بالابر ها تحت دستورالعمل ماشین آلات یا دستورالعمل آسانسورها قرار دارند.

به طور کلی ، بالابرهایی که تحت دستورالعمل ماشین آلات قرار می گیرند می توانند به عنوان بالابرهای سکو و آنهایی که تحت دستورالعمل آسانسورها قرار دارند به عنوان بالابر مسافر یا بالابرهای کالا /مسافر تعریف شود.

سرعت:

دستورالعمل بالابر ها محصولی را که مسافران خود را با سرعت بیش از پانزده صدم میلی متر در ثانیه حمل می کنند ، پوشش می دهد.

دستورالعمل ماشین آلات هر محصولی را که مسافر را با سرعت پانزده صدم متر بر ثانیه و کمتر تحت پوشش قرار می دهد ، پوشش می دهد.

آسانسورهای محصور

بالابر های سکوی محصور برای دسترسی معلول در ساختمانهای کم ارتفاع که در آن بالابر مسافری وجود نداشته باشد یا در جایی که نصب آن غیر عملی باشد ، طراحی شده اند.

این موارد همچنین می تواند برای مسافرانی که دارای وسایل و چمدان هستند ، و محدودیت وزن آن قابل استفاده است.

آنها به گونه ای طراحی شده اند که حرکت عمودی بین طبقه ها در یک ساختمان کم ارتفاع (به طور معمول دو تا چهار طبقه) فراهم کند.

فارس ایمن

گروه صنعتی فارس ایمن در استان فارس و شیراز در ساخت و نصب بالابر های ویلچر بر ، حمل بار ،حمل مسافر و بالابر های پله پیما فعال میباشد.

ما در بخش بالابر های ویلچر بر بالابر هایی را طراحی میکنیم که با شرایط ساختمان تطابق داشته باشد به این گونه که بالابر ها برای افرادی که دارای ویلچر هستند ورود و خروج را به راحتی انجام دهند.

ما در گروه صنعتی فارس ایمن برای ساختمان هایی که فضای لازم برای نصب بالابر ها را ندارد بالابر های پله پیما را پیشنهاد میدهیم.نمونه بالابر های پله پیمای ما در سطح شیراز نصب شده اند. برای بازدید میتوانید با مشاوران گروه صنعتی فارس ایمن در تماس باشید.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =