مقالات

در مورد شرکت تولیدی فارس ایمن

ما که هستیم؟

در ساخت و ساز بالابر  قابل دسترسی پیشرو متخصص بدون مانع در ایران هستیم.

ما در زمینه طراحی بالابر های لوکس و زیبای مسکونی و تجاری و بدون مانع برای سالمندان و معلولین تخصص داریم.

ما به ارائه بهترین محصولات و خدمات ممکن با بهترین قیمت به شما اختصاص داده ایم.

فارس ایمن یک پیمانکار بالابر و دارای تجربه زیاد در ایران است.

چگونه می توانیم کمک کنیم؟

مفهوم منحصر به فرد خرید یک مرحله ای ما شامل تغییرات کامل ساختمان  در مورد بالابر ها ، بالابر های پله پیما ، جایگزینی رمپ ها و تمامی کار های انتقال میباشد..

چرا ما را انتخاب کنید؟

ما راه حل های در دسترس “کامل سرویس” را ارائه می دهیم. مانند بسیاری از شرکت های صنعت ، ما بهترین تجهیزات قابل دسترسی موجود در بازار را می فروشیم.

اما برخلاف بقیه ، ما محصولات را با نیازهای خاص هر مشتری تطبیق می دهیم و برای اطمینان از اینکه محصولات به طرحی طراحی می شوند ، اصلاحات داخلی را ترتیب می کنیم.

بسیاری از شرکت ها بالابر می فروشند ، اما ما در فارس ایمن تضمین می کنیم که نیاز های شما را برای رفت و آمد بین طبقات را به راحتی طراحی و خدمات پس از فروش ویژه ایی به شما دهیم.

ما در این صنعت خبره هستیم

این یک صنعت کاملاً تخصصی است و برای شناخت واقعی آن به مقدار زیادی دانش و سالها تجربه نیاز دارد. جای تعجب نیست که چرا ما را “متخصصان بدون مانع” می نامند.

طراحی و مشاوره در دسترس، ما نیازهای شما را درک می کنیم

ما واقعاً به حرفهای شما اهمیت می دهیم. مشاوره داخلی بسیار دقیق ما این امکان را برای ما فراهم می کند تا بهترین محصولات قابل دسترسی را برای نیازهای خاص خود با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

سریع ، سریع ، سرویس

ما درک می کنیم که هیچ کس دوست ندارد مدتها منتظر پاسخ بماند. در مشاور طراحی قابل دسترسی ، مشتریان ما شماره یک هستند و تأمین نیازهای آنها به روشی سریع و کارآمد بالاترین نگرانی ما است.

بزرگترین هدف ما کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =