مقالات

درباره گروه صنعتی فارس ایمن

گروه صنعتی فارس ایمن

گروه صنعتی فارس ایمن ، یک شرکت ایرانی است و  همه چیز درباره محصولاتی است که به بهبود تحرک کمک می کند.

این که چه برای خانه شما باشد ، چه در یک ساختمان خصوصی یا در مکان های عمومی ، ما محصولی را طراحی می کنیم و می سازیم تا زندگی در دسترس باشد.

با تاسیسات تولیدی ما در شهرک صنعتی بزرگ شیراز ، ما می توانیم با کارآیی بیشتری به بازارهای منطقه ایی برسیم و برای پاسخگویی به نیازهای خاص مشتری تولید کنیم.

همه چیز در مورد گروه صنعتی فارس ایمن

گروه صنعتی فارس ایمن تولید کننده برتر بالابر راه پله های مستقیم و منحنی است. بالابر های راه پله داخلی و خارجی گروه صنعتی فارس ایمن افراد را قادر می سازد تا با خیالی آسوده به تمام سطوح خانه خود دسترسی پیدا کنند.

بالابرهای راه پله فارس ایمن مطابق با استانداردهای اروپا آزمایش می شوند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان با خیال راحت از پله های خود سفر می کنند.

فارس ایمن به عنوان یک طراح و تولید کننده استاندارد ، متعهد به استانداردهای ساخت است که در تمام مراحل ساخت مستند و قابل تکرار است تا از بهترین کیفیت در هر زمان اطمینان حاصل کند.

گروه صنعتی فارس ایمن اندازه گیری و نصب در سراسر کشور را ارائه می دهد. علاوه بر این ، شما این امکان را دارید که خودتان بالابر را انتخاب کنید ، که به طور بالقوه می تواند صدها تومان پس انداز کند.

گروه صنعتی فارس ایمن ارائه دهنده انواع راه حل های دسترسی از بالابر راه پله، بالابر ویلچر بر ، بالابر سکو عمودی  بالابر پله پیما میباشد.

انواع بالابر های پله ای که می توانید پیدا کنید عبارتند از: مستقیم ، منحنی ، داخل سالن ، فضای باز ، کار سنگین ، دست دوم مجاز و موارد دیگر.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هفت =