مقالات

خلاقیت در تولید بالابر های کاربردی

آزادی را برای بالابر سکوی خود طراحی کنید – بیایید خلاق شویم!

گروه صنعتی فارس ایمن طیف وسیعی از بالابرهای سیستم عامل را بر اساس طرح های اثبات شده توسعه داده است.

هرکدام را می توان متناسب با سبک ملک و نیازهای معماری شما کاملاً متناسب ساخت.

مکانیزم بالابر های فارس ایمن

هر بالابر سکویی از مکانیزم بالابر پایدار استفاده می کند که بسیار قوی است. در واقع اکثر بالابر ها ظرفیت هفتصد کیلو کیلوگرم دارند که می تواند از کف مخصوص و انواع مختلف مانع و نرده ها پشتیبانی کند.

بنابراین ، تقریباً هیچ محدودیتی در کارهایی که می توانیم انجام دهیم وجود ندارد.

ما با همه انواع ساختمان ها از جمله دفاتر هوشمند شهر ، هتل ها و رستوران های زیبا ، مراکز ورزشی و حمل و نقل ، مسکونی ، قلعه ها ، مساجد جامع و خانه های تاریخی و بسیاری دیگر کار می کنیم.

ما بیش از یک تامین کننده بالابر ساختمانی هستیم.

تیم ما

تیم ما چندین دهه طراحی ، تعیین و تجربه تولید دارد ، ما متفکرانی خلاق هستیم. ما بسیار مشتاقانه در انتظار دیدار شما در دفتر مرکزی در شیراز بلوار امیر کبیر ساختمان سرمست هستیم.

شاید شما دوست داشته باشید در یکی از صدها مکان در سراسر کشور از بالابر استفاده کنید. هر بالابر تولیدی برای ما بسیار مهم است. ما به هر کاری که انجام می دهیم و به دست می آوریم بسیار افتخار می کنیم.

هر بالابر سیستم عامل بیانیه ای برای شرکت ما است. ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل شود که از هر نظر نیاز مشتری ما را برآورده می کند. در هر مرحله از روند ، تیم ما برای کمک به شما آماده است. هیچ چیز دور از دسترس نیست.

علاوه بر این ، ما آزادی انتخاب در طراحی را ارائه می دهیم که مختص خود ما باشد. هیچ شرکت بالابر سکو دیگری به آنچه ما می توانیم ارائه دهیم نزدیک نمی شود.

مواد ، پایان و سبک  همه اینها به خود شما بستگی دارد. بنابراین ، لطفا ما را آزمایش کنید. ما از شنیدن صحبت های شما بسیار خوشحال خواهیم شد. حالا بیایید خلاقیت کنیم!

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =