مقالات

خصوصیات طراحی و نصب بالابر های فارس ایمن

رضایت مشتریان گروه صنعتی فارس ایمن

بسیار راضی کننده است که بالابر های نصب شده توسط ما در گروه صنعتی فارس ایمن چه به صورت بالابر های ویلچر بر چه بالابر های پله پیما بسیار مقرون به صرفه است که با یک زمان یک روزه نصب و راه اندازی شده است.

بالابر های خانگی

بالابر های خانگی ، که اغلب به آنها بالابر های حمل نفر  گفته می شود ، می توانند آزادی کامل خانه شما را در طبقه بالا و پایین داشته باشند.

مناسب برای استفاده کنندگان  صندلی های چرخدار که این نوع بالابر های خانگی ما در حدود یک روز و نیم با حداقل اختلال نصب می شوند.

بالابر های محصور دارای کابین

بالابر کاملاً محصور ظرفیت سفر به دو نفر را هنگام ایستادن فراهم می کند.

این بالابرها همچنین برای استفاده کنندگان از ویلچر که به کمک شخص دیگری در هنگام مسافرت و یا والدینی که با کودک سفر می کنند ، مناسب است.

راه حل ها

ارائه راه حل ایده آل برای اقامت در خانه خود، در نزدیکی عزیزان خود ، در خانه و محله ای که همیشه در خانه خود احساس کرده اید اقامت داشته باشید.

راه حل ایده آل برای اثبات آینده خانه بدون نیاز به خانه نشینی و با آزادی کامل زندگی کردن را در گروه صنعتی فارس ایمن داریم.

تعمیر و نگهداری بالابر و بالابر پله پیما منزل

سرویس و نگهداری منظم بالابر منزل از طریق کف یا بالابر راه پله یک قسمت اساسی برای اطمینان از سالم بودن بالابر شما است.

دقیقاً مانند اتومبیل ، بالابر منزل یا بالابر راه پله شما نیاز به سرویس منظم دارد تا بتواند آن را در یک وضعیت عالی کار کند.

سرویس دهی منظم نه تنها به دوام بالابر منزل کمک می کند ، بلکه ممکن است با تشخیص زودهنگام قبل از اینکه یک مشکل کوچک به یک مشکل بزرگ تبدیل شود ، از تعمیرات گران قیمت دیگر در آینده جلوگیری کند.

می تواند پوشش ضمانت سرویس و نگهداری بالابر های خانگی و بالابر های پله ای را ارائه دهد.

بزرگترین هدف ما کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − نه =