مقالات

خدمات مشتریان فارس ایمن

دید معماران نسبت به بالابر های فارس ایمن

با توجه به اینکه ما در گروه صنعتی فارس ایمن این قابلیت را داریم که نسبت به نما و معماری ساختمان بالابر ها را طراحی کنیم معمولا معماران با دیدن بالابر های ما شگفت زده میشوند.

طراحی بالابر با توجه به معماری از محدوده بالابر پلت فرم است و یک نمایش عالی از تفاوت متفاوت رویکرد فارس ایمن است.

این مطمئناً نوع اظهارنظرهایی است که همچنان الهام بخش از طراحان فارس ایمن است که از نظر بسیاری از متفکران خلاق صنعت بالابر های ویلچر قلمداد می شوند.

بالابر پله پیما

بالابر های پله پیمای فارس ایمن یک بالابر شیب دار است که به منظور حمل مسافر با صندلی چرخدار به سمت بالا و پایین پرواز یک یا چند پرواز از پله ها با چندین سطح ، منحنی ها یا فرودهای میانی طراحی شده است.

با حرکت در امتداد سیستم ریلی که در کنار پله ها نصب شده است ، بالابر پله پیما منبع بی سابقه ای از آزادی را برای کاربران فراهم می کند.

این بالابر مناسب برای کاربردهای منزل یا تجاری ، وقتی بالابر یا سکوی عمودی امکان پذیر نیست ، این بالابر گزینه مناسبی است.

موتور بالابر در زیر صندلی قرار دارد و نیازی به اتاق ماشین مجزا ندارد.

برای بسیاری از انواع نصب از جمله منحنی های داخل و خارج ، پله های مارپیچ و چندین سطح قابل انعطاف است ، بالابر های پله پیما فارس ایمن به دلخواه برای هر پله و مشخصات ساخته شده است.

پلت فرم موجود در گروه صنعتی فارس ایمن سازگار شامل صندلی تاشو و زنگ تصویری صوتی فعال هنگام حرکت بالابر (مورد نیاز در ساختمانهای عمومی) است.

ارائه محصولات با کیفیت توسط گروه صنعتی فارس ایمن رضایت مشتریان را به همراه دارد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =