مقالات

حفاظ بالابر

بالابر های ایمن

راه حل بالابر های فارس ایمن از  یک روش فوق العاده احتیاطی برای دسترسی آسان به زیرزمین یا طبقات بالا به صورت کاملا آسان را فراهم می کند.

سیستم بالابر ویلچر بر زیرزمین برای معلولان مناسب برای انواع زیرزمین نورگیر شامل املاک ذکر شده از جمله دانشگاه ها ، ادارات خصوصی و دولتی میباشد.

بالابر های سبکی را در زیرزمینها در انواع مختلفی از خواص در تمام مناطق مرکزی استان فارس و خارج از استان نصب کرده ایم ، بنابراین یک اولویت برنامه ریزی را برای مشتریان تعیین می کنیم.

سبک های بالابر

بالابر در سبک های متفاوت دارای حداقل تأثیر زیبایی و از نظر فنی بدون شافت و دنده بالابر است. هنگامی که بالابر پایین می آید ، عملاً در دسترس برای عابران پیاده هستند.

در بالابر ساختمان را می توان از جنس های موجود مانند چدن و ​​فرفورژه تشکیل داد.

در سطح بالا می تواند به همان اندازه که شما می خواهید گسسته باشد.

طرح و ظاهر بالابر خود را به گروه صنعتی فارس ایمن بسپارید تا بهترین نمونه را طبق ظاهر و نمای ساختمان شما را تحویل بگیرید.

حفاظ بالابر

محفظه بالابر  به خودی خود می تواند برای تکمیل کارهای فلزی مجاور طراحی شده باشد یا می تواند در شیشه های فریم تولید شود تا حد امکان محاصره شود.

کف محوطه را می توان با مجموعه ایی از پیشنهادات ما تکمیل کنیم.

همانطور که به بالا نگاه می کنید ، بالابر تقریبا جزعی از نمای شما شده است!

ما بسیار سخت کار می کنیم تا اطمینان حاصل شود که بالابر شما محیط ساخت را بهبود می بخشد و دسترسی ایمن را برای کاربران کم توان فراهم می کند.

ما در گروه صنعتی فارس ایمن بر این باوریم که میتوانیم بهترن نوع بالابر را طبق خواسته های مشتری به خط تولید برسانیم.

تا به امروز بعد از گذشت ده سال ما توانسته ایم بالابر ها را به صورت ویژه و سفارشی برای مشتریان طراحی و نصب و راه اندازی کنیم.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =