مقالات

تامین بالابر ها توسط فارس ایمن

بالابر فارس ایمن

گروه صنعتی فارس ایمن تأمین کننده بالابر پله ای ، بالابر خانگی ، بالابر و طیف گسترده ای از تجهیزات حرکتی با کیفیت است. تیم مهندسان کاملاً واجد شرایط ما برای نصب ، سرویس و تعمیر انواع بالابرها در استان فارس و کل ایران آماده هستند.

با انواع محصولات جدید ، بازسازی شده و اجاره ای متناسب با بودجه و نیازهای خود ، لطفاً برای ما به صورت رایگان و بدون تعهد در تماس بگیرید.

در مدارس یا موسسات مشابه ، بالابرهای ویلچر عمودی نصب می شود تا به دانشجویان معلول جسمی ، اعضای هیئت علمی و کارکنان و بازدیدکنندگان دسترسی داشته باشد تا وارد یک سالن اجتماعات یا سایر سکوهای بلند شوند.

برخی از ساختمان های عمومی از قبل بالابر نصب کرده اند ، اما با این وجود ترجیح می دهند برای این نیاز خاص بالابرهای ویلچر عمودی نصب کنند.

همچنین ، بسیاری از ساختمانهای قدیمی دارای مناطق محدودی هستند که فضای مناسبی برای قرارگیری سطح شیب دار ندارند.

به همین دلیل است که آنها ترجیح می دهند بالابرهای عمودی سکو نصب شوند تا رمپ های مصرف کننده فضای باشند.

فارس ایمن برای راه پله های منحنی

گروه صنعتی فارس ایمن با افزایش انعطاف پذیری در طراحی ، ظاهری زیبا و جدید و ویژگی های ایمنی بیشتر از سایر بالابرهای مخصوص صندلی های چرخدار پلت فرم مایل که امروزه موجود است ، جایگزین  مشهور در ایران شده است.

سیستم کنترل رایانه ای  (فناوری)  استفاده از آن را آسانترین بالابر موجود در بازار می کند. گروه صنعتی فارس ایمن برای حمل و نقل مسافران به سمت بالا و پایین مستقیم (در صورت محدود بودن فضا) یا انحنای پلکان طراحی شده است.

این می تواند در شعاع داخلی یا خارجی راه پله حرکت کند ، بهینه ترین انعطاف پذیری در طراحی را ارائه می دهد و می تواند دسترسی به ساختمان های چند سطح را فراهم کند.

سیستم درایو متغیر فارس ایمن سرعت پلت فرم را قبل از پیچ ها کاهش می دهد و شروع و توقف آرام در فرود را فراهم می کند.

این دستگاه در اندازه های مختلف سکو موجود است ، می تواند به صورت سفارشی با هر رنگ پوشانده شود ، از قدرت اصلی استفاده می کند و ظرفیت دویست و پنجاه کیلوگرم را دارد.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =