مقالات

برسی بالابر هیدرولیک با گروه صنعتی فارس ایمن

جوانب مثبت و منفی بالابرهای هیدرولیک

برای کمک به هنگام انتخاب بالابر ، ارزش استفاده از مزایا و محدودیت ها در رابطه با نیازهای شما را دارد. محیط های مختلف ، ارتفاعات سفر ، سطح استفاده و فضای موجود می تواند یک عامل تعیین کننده باشد.

با نگه داشتن اتاق بالابر ، به فضای بالای شافت احتیاج ندارید که بالابر را نگه دارید.

این سیستم همچنین توسط کف ، گودال پشتیبانی می شود بنابراین نیازی به هیچ نوع تقویتی نخواهد بود.

وضعیت کلاسیک در بالابر هیدرولیکی امکان پذیر نیست زیرا هیچ کابل وجود ندارد  اگرچه این اتفاق اغلب در واقعیت رخ نمی دهد.

اگر سیستم خراب شود ، بالابر فقط با سرعتی که روغن می تواند از سیستم نشت کند سقوط می کند.

سرانجام ، بالابرهای هیدرولیک ارزان تر از بالابر های کششی هستند ، بنابراین اگر بودجه کلیدی باشد ، این می تواند به تصمیم گیری کمک کند.

سرعت بالابر هیدرولیک

شایان توجه به فاصله سفر است زیرا یک سیستم بالابر هیدرولیک کند (حداکثر 1 متر بر ثانیه) است. ممکن است در بیش از چهار طبقه مناسب نباشد  همچنین به دلیل نیاز به فضای زیرزمینی بیشتر برای قرار دادن سیلندر ممکن است با کمبود فضا مواجه شویم.

فضای لازم برای اتاق ماشین و گودال روغن در صورت لزوم ممکن است در کلیه ساختمانها مناسب نباشد ، خصوصاً در جایی که فضای کف موجود نیست.

پایین آوردن سیستم های هولد شده می تواند به معنی رفتن به عمق زیرزمینی باشد که همیشه ممکن نیست.

سیستم های هیدرولیکی به روغن متکی هستند که در دماهای مختلف عملکرد متفاوتی دارند (روغن در دماهای بالاتر نازک تر می شود) بنابراین یک سیستم خوب می تواند به تعادل این اثر کمک کند.

مانند هر مایعی ، روغن می تواند از سیستم خارج شود و این می تواند مشکلات بزرگی ایجاد کند. این تمایل به سیستم های جدید رخ نمی دهد اما حفظ و نگهداری بالابر بسیار مهم است.

بالابر های هیدرولیک فارس ایمن با راندمان بالا

سرانجام ، اگر به دنبال برآورده کردن رتبه های بالا یا راندمان انرژی هستید ، بالابرهای هیدرولیک نسبت به سایر انواع بالابر از نظر مصرف انرژی کمتری هستند.

قدرت مورد نیاز برای بالا بردن ماشین بالابر زیاد است ، زیرا روغن تمام کارهایی را انجام می دهد که علیه گرانش کار می کنند. گزینه های جایگزین ، مانند بالابرهای کششی ، از ضد وزنه استفاده می کنند بنابراین به انرژی کمتری نیاز دارند.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =