مقالات

بالابر ویلچر بر و بالابر حمل بار فارس ایمن

بالابر صندلی چرخدار عمودی

این بالابر ویلچر عمودی در سراسر محدوده سفر خود با یک محفظه (استیل یا مواد شفاف) احاطه شده است. از لحاظ تجاری دارای درجه تجاری است و می تواند به همه سطوح ساختمان شما دسترسی داشته باشد. این بالابر را می توان در ساختمان جدید یا موجود نصب

کرد و بدون نیاز به گودال است. بسیاری از تکمیل های دیواری کابین برای تعریف هر نوع دکوراسیون موجود است. درهای چرخش دستی یا اتوماتیک موجود است.

گروه صنعتی فارس ایمن بسیاری از طرح های بالابر را ارائه میدهیم  تا بهترین راه حل تجهیزات بالابر را برای نیازهای بی نظیر شما طراحی و تولید کنیم.

لطفا با گروه صنعتی فارس ایمن تماس بگیرید تا در مورد استفاده از بالابر عمودی ویلچر بر شده برای پروژه خاص خود صحبت کنید.

امکانات بالابر های ویلچر بر :

دارای بار حداکثر چهارصد و پنجاه کیلو

سرعت عمودی سی فوت در دقیقه

سفر عمودی تا ده متر

حداکثر چهار توقف

ورودی های چرخان دستی یا اتوماتیک

بالابرهای حمل بار

استفاده از جدیدترین فناوری در گروه صنعتی فارس ایمن  برای استفاده مسکونی و تجاری.

بالابرهای ما تنها فناوری “توقف واقعی” هستند و با سخت افزار فولاد ضد زنگ با دوام و ساخت و ساز آلومینیومی جوش داده شده برای ماندگاری تولید می شوند.

بالابر های باری ما برای خانه های مرتفع ، خانه های چند طبقه و مصارف تجاری بسیار عالی هستند. بالابرهای فارس ایمن به طور معمول برای حمل و نقل مواد غذایی ، چمدان و وسایل بزرگ مانند مبلمان و یخچال استفاده می شوند.

هر بالابر باری مجهز به دکل های سنگین ، کابل های آسانسور دوتایی ، یک موتور واحد ، ریموت کنترل و سکوی محکم است. بالابرهای فارس ایمن برای دوام ، ایمنی و کارآیی فناوری از استانداردهای صنعت فراتر رفته است.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 14 =