مقالات

بالابر ها برای ساختمان های خاص

بالابر ها با عقب نشینی برای ساختمان های خاص

اگر نمی خواهید ظاهر ساختمان خود را بصورت ساختاری تغییر دهید یا یک بالابر سکو را در محل قرار دهید ، این نوع بالابر می تواند عالی باشد.

آنها می توانند ساخته و پنهان شوند بنابراین بخشی از پله ها به صورت عمودی یا افقی جمع می شوند تا یک بالابر پنهان را ارائه دهند.

نصب بالابر در داخل و خارج از منزل یک راه حل عالی برای طیف گسترده ای از ساختمان ها است و می تواند متناسب با شرایط مورد نیاز شما تنظیم شود.

بالابر شیب دار

اگر به فضای محدود هستید ، بالابر شیب یک راه حل عالی است ، به خصوص اگر فضای لازم برای نصب بالابر دائمی را ندارید.

با همان روشی که بالابر های پلتفرم انجام می دهند ، این گزینه نوآورانه به همه کاربران ویلچر اجازه می دهد تا از یک طبقه به طبقه دیگر با دردسرهای محدود دسترسی پیدا کنند.

یکی از مهمترین مزایای این نوع بالابر این است که می توان آن را از مسیر خارج کرد این امر را برای محیط های کوچک یا مسکونی تجاری که نیاز به ویلچر موقت در دسترس دارند کاملاً مناسب و در صورت لزوم کامل می کند.

این نوع بالابر همچنین از بسیاری از هزینه های ساخت و ساز در رابطه با ساخت یک ایستگاه بالابر یا بالابر سکو عمودی جلوگیری می کند.

این نوع بالابر با حرکت مورب در امتداد محورهای یک پله کار می کند.

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید …

همچنین با توجه به نوع بالابر در دسترس ویلچر مورد نیاز ، باید عوامل دیگری را نیز در نظر بگیرید.

به عنوان مثال ، مهم است که بالابر شما مطابق با استانداردهای صنعت باشد و دارای نشان استاندارد باشد.

همچنین مهم است که شیارهای بالابر شما یکپارچه در فضای شما قرار بگیرد ، به جای اینکه طرح را مختل کند ، فضا را تعریف و تقویت کند. یک بالابر نامرئی و زیبا که از زیبایی معماری یک ساختمان محافظت می کند ضمن دستیابی به دسترسی لازم.

اگر فضای شما یک ساختمان ذکر شده یا محافظت شده است ، لازم است که اطمینان داشته باشید که بالابر شما محدودیت هایی در مورد این ملک دارد.

باز هم ، یک بالابر نامرئی می تواند در این سناریو بسیار اثربخش باشد و از یکپارچگی ساختمان محافظت کند و در عین حال امکان دسترسی مناسب را برای همه بازدید کنندگان فراهم کند.

اگر اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از راه حل های بالابر در دسترس ویلچر ما نیاز دارید ، لطفاً از تماس با ما دریغ نکنید. تیم حرفه ای ، آگاه و دوستانه ما همیشه برای پاسخ به هر یک از سوالات شما آماده است.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =