مقالات

بالابر های گوناگون فارس ایمن

بالابر های حمل کالا

بالابرهای پلت فرم حمل کالا در هر شکل و اندازه ای موجود هستند و راه حل مناسبی را برای حمل و نقل مسافران و کالاها از یک مکان به مکان دیگر ارائه می دهند.

در اینجا در بالابر های دسترسی سطح ، ما بالابر های حمل بار را متناسب با نیازهای مجموعه ای از برنامه ها ارائه می دهیم ، بنابراین نیازی نیست نگران پیدا کردن دقیقاً آنچه برای افزایش قابلیت دسترسی به آن نیاز دارید ، باشید.

بالابر صندلی چرخدار چیست؟

بالابر صندلی چرخدار نوعی بالابر پلت فرم است که می تواند در خانه یا محل کار مورد استفاده قرار گیرد.

هر بالابر صندلی چرخدار که ارائه می دهیم تضمین می کند که با مقررات موجود مطابقت دارد و اطمینان حاصل می کند که افراد معلول از فرصت های یکسان برای دسترسی به امکانات و استفاده از خدمات برخوردار هستند.

سرمایه گذاری در بالابر صندلی چرخدار از سطح بالابر مسافران را قادر می سازد تا با خیال راحت سفر کنند ، به این معنی که آنها می توانند در صندلی چرخدار خود باقی بمانند و همچنان در سطوح مختلف به طبقات برسند.

بالابر صندلی چرخدار برای جلوگیری از محدودیت ها ، به افراد اجازه می دهد تا با خیال راحت با ویلچر خود حرکت کنند. ما می توانیم بالابرهای صندلی چرخدار را در هر منطقه و متناسب با هر بودجه ای نصب کنیم ، بنابراین حتماً محدوده بالابرهای ما را در وب سایت رسمی ما بررسی کنید!

چرا به بالابر پله ای صندلی چرخدار نیاز دارید؟

اگر به دنبال دسترسی آسان به صندلی چرخدار هستید ، بالابر  پله ای با ویلچر ایده آل است.

ما می توانیم یک بالابر پله ای با ویلچر متناسب با املاک عمومی ، خانگی و تجاری ارائه دهیم ، به شما این امکان را می دهد تا نیازهای مختلف و خواسته های همه افراد را برآورده کنید ، اطمینان حاصل کنید که آنها مورد تبعیض قرار نمی گیرند.

هنگام نصب بالابر پله ای با ویلچر ، باید پله هایی را که بالابر به آن متصل می شود ، در نظر بگیریم. آیا روی سیستم ریل منحنی یا مستقیم کار خواهد کرد؟

بالابر پله ای با ویلچر به صورت جمع و جور طراحی شده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند. مقاوم ساخته شده است و ایمن به نظر می رسد و استفاده از آن آسان است.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =