مقالات

بالابر های ویژه فارس ایمن

ویژگی های برتر بالابر های فارس ایمن

برخی از ویژگی های بالابر های گروه صنعتی فارس ایمن ما در ایران واقعاً استثنایی است. ما یک طراحی بسیار انعطاف پذیر داریم و می تواند در اکثر مکان ها متناسب باشد.

امروز با گروه صنعتی فارس ایمن تماس بگیرید تا در مورد شرایط بالابر خود با ما صحبت کنید.

بالابر های فارس ایمن می تواند در یک شافت موجود یا شافت مخصوص خود ساخته شود که از پانل های فلزی چند لایه مخصوص یا پانل های شیشه ای ساخته شده است.

درب در هر طبقه قابل نصب است. یک صفحه کنترل با نور پس زمینه با یک دسته راحت ، حاوی دکمه های بزرگی با نمادهای برجسته در ارتفاع مناسب برای کاربر در حالت نشسته و ایستاده است.

طرح های نوآورانه ما می تواند توسط معمار در مرحله برنامه ریزی ساختمان گنجانده شود یا به نوسازی در ساختمان قدیمی اضافه شود.

چند دلیل برای انتخاب خدمات بالابر فارس ایمن:

بالابر هموار اجرا می شود

تجهیزات روز دنیا استفاده میشود

عملکرد را افزایش می دهد

مطابق با آخرین مقررات ایمنی ساخته میشود

سرویس بالابر های فارس ایمن

شما به عنوان یک مسئول بالابر یا مدیر ساختمان وظیفه دارید تا از استفاده آسانسور اطمینان حاصل کنید. با توجه به این نکته ضروری است که خدمات تعمیر و نگهداری بالابر بطور منظم مطابق با توصیه های تولید کنندگان انجام شود.

ما بالاترین سطح خدمات به مشتری را ارائه می دهیم ، خدمات بالابر را همراه با یک تماس بسیار کارآمد و خدمات تعمیر آسانسور ارائه می دهیم.

ما بیست و چهار ساعت شبانه روز و سیصد و شصت و پنج  روز در سال با قیمت های بسیار رقابتی در دسترس هستیم.

برای اطمینان کردن به بالابر های گروه صنعتی فارس ایمن با مشاوران تماس بگیرید و از نمونه بالابر های نصب شده در شیراز بازدید فرمایید.

بزرگترین هدف گروه تولیدی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − یک =