مقالات

بالابر های ویلچر بر فارس ایمن

بالابر های گروه صنعتی فارس ایمن

انواع بالابر های موجود در گروه صنعتی فارس ایمن به عنوان بالابر های سکوهای عمودی شناخته می شود ، بالابر های ویلچر در ایران دستگاههای کاملاً نیرویی هستند که برای غلبه بر یک صندلی چرخدار و سرنشین آن به منظور غلبه بر یک پله یا مانع عمودی مشابه طراحی

شده اند.

آنها می توانند در خانه ها یا مشاغل نصب شوند و اغلب به منظور برآورده کردن الزامات دسترسی که توسط اعمال ناتوانی ایجاد شده است ، به وسایل نقلیه خصوصی و عمومی اضافه می شوند.

بالابرهای پلت فرم عمودی ما دارای یک حرکت قابل تنظیم صاف با فناوری های صرفه جویی در مصرف انرژی هستند. همچنین طیف گسترده ای از گزینه ها و لوازم جانبی نیز متناسب با نیاز شما وجود دارد.

شرکت فارس ایمن بیش از ده سال سابقه کار دارد و دارای سابقه طولانی و اثبات شده در صنعت بالابر است. دانش و تخصص گسترده ما در این زمینه خدمات قابل اعتماد و مورد نیاز شما را ارائه می دهد.

نیاز به بالابر برای دسترسی به طبقات

بسیاری از مشاغل برای رفع نیازهای دسترسی به کمکهایی نیاز دارند. در ایران ، بالابر ها اغلب در ورودی ساختمان لازم است تا افراد معلول بتوانند وارد ساختمان شوند.

آنها به فضای کمتری احتیاج دارند و می توانند در کنار پله به صورت غیرمترقبه نصب شوند که به افراد امکان می دهد به جای اینکه از پله ها بالا بروند از بالابر استفاده کنند.

این دستگاه ها اغلب به عنوان جایگزینی برای آسانسورهای پله در خانه ها نصب می شوند زیرا می توانند نه تنها صندلی چرخدار بلکه اسکوترهای متحرک را نیز حمل کنند.

بهترین بالابر ها را از گروه صنعتی فارس ایمن بخواهید.گروه صنعتی فارس ایمن طراح و سازنده انواع بالابر های خانگی و ویلچر بر میباشد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − یک =