مقالات

بالابر های معمولی ویلچر بر فارس ایمن

بالابرهای ساده ویلچر بر فارس ایمن

بالابر معمولی حمل ویلچر ساده ترین سبک بالابر ویلچر است و کاربران ویلچر را به طور عمودی از روی یک سد حمل می کند.

کاربر به سادگی ویلچر خود را بر روی سکو حرکت می دهد ، درب ایمنی را بسته و از دکمه ای برای فعال کردن بالابر استفاده می کند. سپس بالابر متوقف میشود و کاربر می تواند از سطح کابین بالابر خود را به سطح بعدی برساند.

این نوع بالابر به عنوان بالابر سکو عمودی یا بالابر معمولی ویلچر نیز شناخته می شود و در صورت نیاز به دسترسی به یک سطح مرتفع یا دوم در ساختمان خود ، می تواند مفید باشد.

نصب بالابر بدون نیاز به تغییرات در ساختمان

اگر نمی خواهید ظاهر ساختمان خود را بصورت ساختاری تغییر دهید یا یک بالابر سکو را در محل قرار دهید ، این نوع بالابر می تواند عالی باشد.

آنها می توانند ساخته و پنهان شوند بنابراین بخشی از پله ها به صورت عمودی یا افقی جمع می شوند تا یک بالابر پنهان را ارائه دهند.

نصب بالابر در داخل و خارج از منزل یک راه حل عالی برای طیف گسترده ای از ساختمان ها است و می تواند متناسب با شرایط مورد نیاز شما تنظیم شود.

شفاف سازی مراحل ساخت و نصب بالابر در فارس ایمن

ما در ارائه خدمات اختصاصی و مراقبت استثنایی از مشتری در حین و بعد از نصب بالابر معلول خود افتخار می کنیم.

با استفاده از محدوده وسیع ، ما قادر به ایجاد بالابر های سکو برای حتی در چالش برانگیزترین فضاها ، از جمله ساختمانهای ذکر شده و بالابر های معلول در فضای باز هستیم.

بالابر های معلول فارس ایمن می توانند زیبایی و ظاهری یکپارچه را به بالابرهای دسترسی غیرفعال شده به ویژگیهای شما ارائه دهند.

در فارس ایمن ما برای دستیابی به بالابرهای بی نظیری که از سبک ساختمان شما تفسیر می شود ، با شما همکاری نزدیک داریم. به عنوان بهترین تولیدات معلول در ایران، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

تمامی مراحل نصب و راه اندازی بالابر را در اختیار مشتری قرار میدهیم.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان باشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + پانزده =