مقالات

بالابر های مسکونی و تجاری فارس ایمن

بالابر های استاندارد فارس ایمن

گروه صنعتی فارس ایمن بالابر ها را از استانداردهای ساختمانهای مسکونی گرفته تا ساختمانهای تجاری تر و پیچیده تر یا حمل و نقل عمومی با مانور جهانی ، ساده یا هیدرولیک طراحی و تولید می کند.

بالابر های مسکونی این حق را دارند که بتوانند با خیال راحت توسط هر کسی اداره شوند. آنها ابزار مناسبی برای مطابقت با استانداردهای فعلی در مورد رفع موانع معماری هستند.

راه حل هایی برای ساختمان های خصوصی

بالابر های مسکونی مناسب برای راه حل های مسکن در موسسات خصوصی است.

این بالابر ها محیطی که در آن نصب شده است را کاملاً یکپارچه می کند و تعادل بسیار خوبی بین زیبایی شناسی و سهولت استفاده با درب های کشویی اتوماتیک ، درب های تاشو یا لولایی ، با یا بدون درب در کابین و با یا بدون عملکرد اتوماتیک ایجاد می کند.

آسانسورهای مسکونی در نسخه های مختلف موجود است:

بالابر های مسکونی فارس ایمن با دستورالعمل جدید ماشین آلات و استاندارد های بین المللی مطابقت دارد.

بالابر های فارس ایمن امکان استفاده از درهای کابین را فراهم می آورد تا مانور خودکار را امکان پذیر سازد. این ویژگی باعث می شود که سکوی بلند کردن ، در حقیقت به سرعت بالا برسد.

بالابر های هیدرولیک و برقی

بالابر های هیدرولیک مسکونی ، می تواند در فاصله مناسب در فضاهای کوچک قرار گیرد ، کنترل پنل به مصرف انرژی کم نیاز دارد  که، در یک دستگاه خانگی معمولی این نوع بالابر  پیش بینی می شود.

بالابر های برقی که با عدم حضور کامل اتاق ماشین مشخص می شود ، کلیه تجهیزات در شافت گنجانده شده است و کنترل پنل کاملاً در قاب درب فرود قرار گرفته است ، مصرف انرژی به کمتر از یک کیلو وات بر ساعت کاهش می یابد و یک حالت آماده به کار در کلاس بالایی

گواهی می شود.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 2 =