مقالات

بالابر های متنوع فارس ایمن

موجودیت بالابر های فارس ایمن

در اینجا در بالابر های دسترسی سطح ،ما بالابر های متنوع و گوناگونی از جمله بالابر های پله پیما ، بالابر های ویلچر بر ، بالابر های نفر بر ، بالابر های حمل بار در سیستم های هیدرولیکی و کششی موجود داریم.

ما معتقدیم که تنوع برای تأمین نیازهای بالابر ها برای مشتریان ضروری است و به همین ترتیب ، ما طیف گسترده ای از بالابرهای پلت فرم متمایل را برای کسانی که به معلولین یا صندلی چرخدار دسترسی دارند ، ارائه می دهیم.

گوناگونی بالابر ها

بالابر های ویلچر بر برای انتقال مسافران نشسته از پله ها یا پله ها به بالا و پایین ، با ارائه گزینه ای مناسب ، طراحی شده است.

این گونه از بالابر ها اغلب در خارج از ساختمان یافت می شوند اما این بدان معنا نیست که نمی توان از آنها در داخل استفاده کرد.

بالابرهای پله پیما منحنی یا مستقیم ، بالابرهای سطح دسترسی مدل های مختلفی را برای هر شرایطی تهیه می کنند.

بالابر پله پیمای ما به صرفه و با صرفه جویی در فضا طراحی شده است ، و آن را به یک راه حل محبوب و همه کاره برای کسانی که نیاز به دسترسی آسان دارند تبدیل کرده است.

انتخاب بالابر

بالابر های فارس ایمن به بهترین وجه در مناطقی که برای رمپ های صندلی چرخدار بسیار بالا هستند استفاده می شود.

از طرف دیگر ،بالابر های پیشنهادی فارس ایمن پس از بازدید محل ایده آل است ، اگر می خواهید برای افرادی که دارای تحرک محدود هستند ، عملکرد صاف بین سطوح لازم برای چرخش یا تغییر گرادیان فراهم کنید.

بالابر هایی که در نوع های سطح دسترسی ارائه می دهیم متناسب با مسیر راه پله طراحی شده است و حرکت برای مسافران را راحت تر می کند.

علاوه بر این ، همه مدل های ما ایمنی را در اولویت قرار می دهند تا اطمینان حاصل شود که کاربران هنگام استفاده از بالابرهای فارس ایمن شیب دار احساس راحتی و اطمینان می کنند.

با گروه صنعتی فارس ایمن به بالابر ترین کیفیت بالابر دست خواهید یافت. بزرگترین هدف ما کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =