مقالات

بالابر های صندلی چرخدار در گروه صنعتی فارس ایمن

بالابر صندلی چرخدار

بالابر صندلی چرخدار که به آن بالابر سکویی یا بالابر عمودی سکو نیز گفته می شود ، وسیله ای کاملاً مجهز به نیرو است که برای بالا بردن یک صندلی چرخدار و سرنشین آن به منظور عبور از یک مانع عمودی از یک پله یا مشابه طراحی شده است.

بالابرهای صندلی چرخدار از زمان اختراع خود ،برای کمک به صندلی چرخدار یکی از پیشرفتهای قابل توجه در زمینه تحرک معلولین بوده است.

آنها نقش پشتیبانی را بازی می کنند. انواع خاصی دامنه معلولین را می توانند مستقیماً حرکت دهند ، با انتقال آنها از پله هایی که در غیر این صورت مانع آنها می شود یا پیمایش غیرممکن است.

برای بلند کردن ایمن و مطمئن هر دو نفر و ویلچری که در آن نشسته است ، بالابر باید کاملاً قدرتمند باشد.

ویژگی ها

به طور کلی ، این بالابرها از سکویی قابل چرخیدن و موتور است که سکو را به سمت بالا یا پایین می برد و به یک یا چند سطح مختلف می رساند.

قبل از اختراع بالابرهای صندلی چرخدار ، ساختمانها فقط از طریق سیستم های سطح شیب دار امکان دسترسی معلولین را فراهم می کردند.

در برخی موارد ، سطح شیب دار کاملا خوب کار می کند و تا به امروز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است.

با این حال ، گاهی اوقات ، یک رمپ به یک دلیل یا دلیل دیگر غیر عملی است و در این موارد ، بالابرها به جای آن استفاده می شوند. رایج ترین دلیل استفاده از بالابر به جای رمپ معماری است.

گاهی اوقات جایی برای ساختن یک رمپ بزرگ در هر مکان به راحتی وجود ندارد. بالابر های صندلی چرخدار فضای کمتری نسبت به سطح شیب دار را اشغال می کنند ، زیرا حرکت افقی به دنبال ندارند.

در بیشتر موارد ، آنها دقیقاً مانند آسانسور در یک جهت مستقیم و عمودی حرکت می کنند. رمپ ها نیز در مواقعی که پله ها طولانی یا شیب دار هستند غیرعادی هستند ، زیرا یک رمپ تدریجی باید به طور خطرناکی شیب دار یا به طور ناخوشایند بزرگ باشد.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 8 =