مقالات

بالابر های سفارشی فارس ایمن

بالابر های سفارشی مشتریان

بالابر های سفارشی مدرن کاملاً به روز ترین انتخابی است که مرزهای جدید را از بین می برد  با معماری اصیل صادقانه می مانیم.

اما اگر یک بالابر سکوی سفارشی تکمیلی انتخاب شود ، هیچ سازنده دیگری برای مطابقت با بالابر سکوی سفارشی متناسب با معماری و جزئیات موجود ، مجهز نیست.

این را می توان در سر خانه ها در کنار مساجد ،در کنار پل های عابر پیاده مشاهده کرد.

با حذف یک ریزه کاری اولیه ساخت یک بالابر تولید کرده ایم تا محصولات جدید بتوانند دقیقاً تولید شوند. این کار در یک ریخته گری سنتی مطابق با استاندارد انجام شد. بنابراین نتیجه نهایی زیبا و کاملاً مناسب است.

انتخاب باشماست

بالابرهای سفارشی فارس ایمن با انتخاب بسیار گسترده ای از مواد ساخته شده به زیبایی موجود هستند. به عنوان مثال ، الوار ، برنز ، برنج ، مواد ماکت ریخته گری ، ماکت فرفورژه ، سنگ و فولاد در تمام کدهای رنگ و پوشش های پودری فلزی به پایان رسید.

هر کدام از گزینه ها انتخاب شود ، کاملاً مهندسی شده و عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی را ارائه می دهد.

این یک نمایش عالی از چگونگی متفاوت بودن رویکرد بالابر است. این قطعاً نوعی نظر است که همچنان به طراحان بالابر ما الهام بخشیده است. بسیاری از آنها بعنوان برجسته ترین متفکران خلاق صنعت بالابر شناخته می شوند.

آیا می خواهید از محدوده بالابر پلت فرم  ما بیشتر دیدن کنید؟

اگر می خواهید ویترین بزرگتری از برخی از پروژه های ما را ببینید ، لطفا با مراجعه به دفتر مرکزی ما در شیراز بلوار امیر کبیر ساختمان سرمست مراجعه کنید.

سرانجام ، اگر به دنبال بالابر هایی هستید و گزینه مورد نظر خود را پیدا نکردید با ما در تماس باشید تا به بهترین شکل مشاوره را برای شما داشته باشیم.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شانزده =