مقالات

بالابر های خاص فارس ایمن

انواع بالابر

بالابر های کابین محصور یک راه حل با کیفیت برای انتقال بین سطوح سریع و کارآمد ایجاد می کنند.

بالابر های کابین ما شامل یک طراحی نوآورانه است که برای ایجاد نه تنها زیبایی های دلپذیر بلکه برای ایجاد یک روش حمل و نقل ایمن و مطمئن برای مشتریان ساخته شده است.

بالابر های آسان برای استفاده در کابین ما مجهز به کنترل های داخلی ساده هستند بنابراین هر شخصی با هر توانایی می تواند سیستم را اداره کند.

سفر عمودی آرام باعث ایجاد اطمینان و ایمنی برای کاربران می شود ، همچنین امکان حرکت سریع  بین سطوح داخلی ساختمان را فراهم می کند.

بالابر های کابین ما متناسب با هر اولویت شخصی طراحی شده و از طراحی متناسب با محیط و همچنین عملکرد به روش مناسب اطمینان حاصل می کنند.

ما با ارائه بالابر های کابین که به روشی مطمئن و روان کار می کنند ، افتخار می کنیم.

کمک به حمل و نقل افراد کم توان

حمل و نقل برای افرادی که از نظر جسمی قادر به استفاده از پله ها نیستند ضروری است ، بنابراین هدف ما تهیه کردن بالابر برای این افراد با نهایت دقت است ، و یکپارچه سازی طرح ها برای اطمینان از تأمین کلیه موارد از جمله بالابرهای جادار برای استفاده کنندگان از ویلچر و ظرفیت متناسب با تعداد بیشتر.

درمورد بالابر های کابین خود دریغ نکنید و تیم بسیار ماهر و آموزش دیده ما می توانند به شما در مورد بالابر های کابین و همچنین سایر س محصولات مرتبط با شما توصیه کنند.

بالابر کابین محصور شده به مشتریان امکان انتقال بین طبقات را در یک بالابر محصور ، قابل اعتماد و محکم می دهد.

بالابر های کابین ما مسافران را قادر می سازند تا بین سطوح بالابر قابل اعتماد و احساس امنیت حمل و نقل کنند.

ما می توانیم راه حل های بالابر  کابین را ارائه دهیم که مناسب برای نصب در محیط داخلی و فضای باز باشد ، که می تواند بارها را تا چهارصد کیلوگرم در یک بار بلند کند.

بالابر های کابین ما در اطراف ایمنی طراحی شده اند ، هر کابین با دیوارها یا موانع مادون قرمز “محصور” می شود ، دارای سطح ایمنی اتوماتیک در عرض بیست میلی متر است و همچنین به وسیله ای برای ارتباط با دیگران در خارج از کابین مجهز شده است.

بالابر های کابین ما نه تنها از ویژگی های ایمنی ذکر شده برخوردار هستند بلکه قفل های برقی نیز مجهز شده اند تا نوید یک سفر ایمن را بدهند.

بزرگترین هدف ما کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − ده =