مقالات

بالابر های خاص فارس ایمن

بالابر ها برای اماکن خاص

مجموعه بالابر سکوی سفارش داده شده برای مساجد، قلعه ها ، خانه های باشکوه ، اماکن مقدس ، دانشگاه ها ، تئاترها ، اقامتگاه های بزرگ ، هتل ها ، کلیساها که زیبایی خاصی برای تمامی اماکن به وجود می آورد را در گروه صنعتی فارس ایمن میتوانیم داشته باشیم.

اینها از جمله مکانهای تاریخی بسیاری است که ما بالابرهای پلت فرم سفارشی را نصب میکنیم.

مجموعه فارس ایمن به جای مجموعه ای ثابت از مدل ها ، مفهومی از بالابر های مدرن و بروز است و ما بالابر سکوی سفارشی را طراحی میکنیم تا مکان تاریخی را تکمیل کنیم.

معماران ، برنامه ریزان و متخصصان میراث انتخاب می کنند که آیا سبک بالابر سفارشی سکو را در تضاد قرار دهند یا آن را با معماری اطراف آن مطابقت دهند.

متخصصان بالابر های کاربردی

سکوی بالابر فارس ایمن مدت هاست تشخیص داده است که معماران و صاحبان سبک داخلی برای بسیاری از محیط ها به بیش از یک راه حل خارج از قفسه نیاز دارند ، زیرا افسران کنترل برنامه ریزی خواص تاریخی و متخصصان شهرداری به دلیل تأثیر بصری به راحتی نمی توانند اجازه نصب بالابر سکو را بدهند.

در حالی که فارس ایمن سبک بالابر های شگفت انگیزی دارد که به طور مداوم با روند معماری تکامل می یابد. استفاده بسیار عالی از مواد مختلف و ظریف برای مجموعه مسکونی دارا است. این کاری است که آنها انجام می دهند و این ویژگی واقعی آنها را منحصر به فرد می کند.

علاوه بر این ، نود درصد از بالابر هایی که تولید می کنیم ، سفارشی است و شامل طرح هایی است که مدل هایی را که در جاهای دیگر ملک یافت می شود ، تکرار نمی کند.

بیایید خلاق باشیم!

ما در گروه صنعتی فارس ایمن طبق شرایط ساختمان و تجربه طراحان بهترین بالابر ها را برای مشتریان با خلاقیت بالا تولید میکنیم.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دو =