مقالات

بالابر های حمل بار فارس ایمن

راه حل هایی برای نصب بالابر حمل بار

بالابرها ، بالابرهای انبار و بالابرهای صنعتی راه حل ایده آل برای شرکتهایی است که در طبقه های مختلف کار می کنند تا به حمل و نقل کالا بین سطوح کمک کنند.

هنگام تصمیم گیری در مورد بالابر ایده آل ، امنیت و هزینه را در نظر خواهید گرفت ، گروه صنعتی فارس ایمن براساس الزامات شما ، مقررات مربوط به صنعت و ایمنی ، تعدادی از گزینه ها ایده آل بالابر را  در دسترس شما خواهد گذاشت.

برای شناسایی بیشتر راه حل مناسب ، گروه صنعتی فارس ایمن بر اساس ارزیابی فرکانس بار شما و نیاز به جابجایی ، وزن بار شما و اینکه آیا این ممکن است در آینده به علاوه در شرایطی که کالا در آن جا جابجا می شود تغییر کند ، راه حل مناسب را تعیین می کند.

وظیفه سنگین بالابر های فارس ایمن

بالابر های صنعتی  بالابرهای انبار وظیفه سنگین ما برای جابجایی اجناس بیش از دویست و پنجاه کیلوگرم به کف  یا بین سطوح مناسب است.

حداکثر وزن بار تا هزار کیلوگرم چشمگیر است و تا ارتفاع دوازده متر نیز بالا می رود.

این بالابرهای کالاهای صنعتی دارای مشخصات ایمنی استاندارد هستند که در هر مدل طراحی شده اند. از آنجا که این بالابرهای کالایی توسط تیم داخلی ما در گروه صنعتی فارس ایمن طراحی و ساخته شده اند ، همچنین گزینه های دیگری برای اصلاح بیشتر برای

پیشرفتهای کاملاً مناسب وجود دارد.

تصمیم گیری در مورد بهترین راه حل

همه بالابر های صنعتی و بالابر های انبار ما ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که بهترین پیکربندی برای برنامه شماست.

اگر مطمئن نیستید چه چیزی برای شما مناسب است ، با ما تماس بگیرید تا در مورد الزامات خود صحبت کنید و ما به شما توصیه خواهیم کرد که چه راه حلی برای شما مناسب است.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − سه =