مقالات

بالابر های تخصصی ویلچر بر

نگاهی به تاریخچه بالابر ویلچر بر

هنگامی که بالابرهای صندلی چرخدار برای اولین بار اجرا شد ، آنها اغلب در خانه های شخصی افراد معلول یا مایل به اسکان مهمانان معلول پیدا می شدند.

خانه ها بندرت جای رمپ دارند ، مخصوصاً اگر بدون در نظر گرفتن این مکان طراحی شده باشند. از آنجا که راه پله ها در خانه ها به ندرت شاهد ترافیک سنگین هستند ، بالابر های صندلی چرخدار در خانه های خصوصی اغلب مستقیماً روی پله ساخته می شوند.

در این حالت آنها مسیر پله ها را دنبال می کنند که به معنای حرکت افقی و همچنین عمودی است. مزیت این سیستم صرفه جویی در فضا است.

نقطه ضعف آن این است که وقتی بالابرهای مخصوص ویلچر از این دست کار می کنند ، معمولاً دیگران را از استفاده از راه پله منع می کند.

بالابر های فارس ایمن در ایران

این بالابرها ، نه فقط برای ایرانی های معلول ، بلکه برای همه ایرانی ها مهم هستند.

معلولان وقتی دسترسی ممنوع به همه مناطق داشته باشند بهتر می توانند سهم خود را در جامعه داشته باشند.

علاوه بر این ، دسترسی برابر با رمپ ها و بالابرهای صندلی چرخدار از مقادیری که کشورمان ایران بر اساس آنها تأسیس شده پشتیبانی می کند.

بالابرهای صندلی چرخدار می توانند در خانه ها یا مشاغل نصب شوند و غالباً به دو وسیله نقلیه شخصی و عمومی اضافه می شوند تا شرایط دسترسی مندرج در قانون معلولین ایرانی را تأمین کنند.

این دستگاه های حرکتی اغلب در خانه ها به عنوان جایگزین بالابر پله نصب می شوند ، که نه تنها یک مسافر را حمل می کند بلکه صندلی چرخدار یا اسکوتر حرکتی مشتریان را انجام میدهد.

بالابرهای پلت فرم عمودی وسیله ای برای غلبه بر موانع معماری ، به ویژه تغییرات ارتفاعی ، برای کسانی که از نظر تحرک نقص دارند ، ارائه می دهند.

بزرگترین هدف ما در گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان است.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 15 =