مقالات

بالابر ساختمانی

گروه صنعتی فارس ایمن

کروه صنعتی فارس ایمن تولید کننده انواع بالابر های صنعتی و ساختمانی و ویلچر بر با بیش از ده سال سابقه کار در شیراز به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات شما میباشد.

بالابر ساختمانی

در ایران تخمین زده می شود که از هر بیست نفر ، یک نفر ، یک نوع ناتوانی دائمی یا موقت وجود داشته باشد که بر توانایی آنها در دسترسی و استفاده از ساختمانها و امکانات مشابه تأثیر می گذارد.

محیط شهری ، به ویژه در مواقعی که گذشت ، با توجه به نیاز افراد معلول طراحی نشده است.

این امر نیاز به راه حل های نوآورانه را برای دسترسی به ساختمانها برای افراد متفاوت ممکن ایجاد کرده است.

در ساختمانهای چند طبقه ، بالابر مسافر مناسب ترین نوع دسترسی برای افرادی است که بین سطوح موجود در ساختمان حرکت می کنند.

قانون تبعیض ناتوانی ایجاب می کند که صاحبان و اپراتورهای ساختمانهایی که در دسترس عموم است ، برای رفع موانع جسمی که تحرک افراد دارای معلولیت را محدود می کند ، اقدامات منطقی انجام دهند.

مقررات ملی ساختمان همچنین حداقل امکانات مورد نیاز برای ساختن ساختمانها (غیر از مسکن) را برای افراد معلول به راحتی در دسترس قرار می دهد.

بالابر خانگی

بالابر های منزل به طور خاص برای خصوصیات داخلی در جایی که فضا محدود است طراحی شده است ، اما یک سطح بالابر عمودی برای افراد بین سطوح مختلف وجود دارد.

در مواردی که شخص یا اشخاصی که از بالابر منزل استفاده می کنند تحرک کمتری دارند ، در نظر گرفتن استفاده از وسایل ، وسایل نقلیه ضروری است.

از جمله این موارد می توان به صندلی های چرخدار ، اسکوترهای تحرکی و قاب های واکر استفاده شده توسط ساکن در تعیین اندازه و ظرفیت بلند کردن کابین یا سکوی موردنیاز خود اشاره کرد.

بالابرهای خانگی می توانند به صورت برگشتی در سکونت جای بگیرند اما ممکن است در موارد خاص به بازسازی ساختمان سازه احتیاج داشته باشد.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =