مقالات

انواع سیستم بالابر در گروه صنعتی فارس ایمن

برسی بالابر ها با سیستم های متفاوت در گروه صنعتی فارس ایمن

در این مقاله ما به بررسی بالابر های هیدرولیک خواهیم پرداخت. چگونگی عملکرد آنها و چرا آنها یک جایگزین مقرون به صرفه و مطمئن برای سایر اشکال قدرت بالابر هستند.

در کنار بالابر های کششی ، بالابر های هیدرولیک یک انتخاب محبوب برای برنامه های مسکونی ، شرکتی و ساختمانی بوده و از مزایای آن نسبت به همتایان سنتی خود که دارای کشش هستند ، بهره می برد.

سرویس و نگهداری بالابر هیدرولیک

مانند هر نوع بالابر ، بالابرهای مبتنی بر هیدرولیک نیز باید در فواصل منظم نگهداری شوند تا از اطمینان و عملکرد آنها اطمینان حاصل شود. روغن بخش مهمی از هیدرولیک تنظیم شده است ، زیرا از مخزن روغن ساخته شده از طریق سیلندر هیدرولیک برای کار با پیستون

پمپ می شود ، که به نوبه خود باعث بالابر شدن می شود. پاکیزگی روغن برای این عملیات مهم است و توصیه می شود در فواصل سرویس منظم بررسی شود.

اجزای اصلی کار ، یعنی مخزن پمپ و روغن اغلب در یک اتاق ماشین قرار دارند که معمولاً در مجاورت خود بالابر قرار دارند. این امکان دسترسی آسان برای هر مهندس تعمیر و نگهداری را فراهم می کند تا بررسی کند که همه چیز به درستی با بالابر و اجزای آن کار می کند.

کارکرد بالابر هیدرولیک

کارکرد بالابر برای اینکه کار بالابر انجام شود ، پیستون بالابر که در زیر محفظه بالابر قرار دارد و حرکت آن را کنترل می کند ، باید با روغن موجود در سیلندر که خود پیستون را کنترل می کند ، کار کند.

برای بالا آمدن بالابر ، شیر پمپ باید در حالت بسته قرار داشته باشد ، بنابراین روغن از مخزن به داخل سیلندر فشار می یابد. سپس اثر گرانش به مرحله بازی می رسد و پیستون به سمت بالا رانده می شود و در این فرایند بالابر را بالا می برد.

برای پایین آمدن بالابر ، برعکس اتفاق می افتد ، جایی که شیر پمپ باز شده و روغن دوباره به داخل مخزن روغن رها می شود ، در نتیجه اجازه می دهد پیستون ، و بالابر نیز به نوبه خود ، پایین بیاید.

گروه صنعتی فارس ایمن دارای بیش از ده سال سابقه در نصب بالابر های هیدرولیکی این تضمین را به شما میدهد که بهترین نوع بالابر را برای شما طراحی و نصب کند.

بزرگترین هدف گروه صنعتی فارس ایمن کسب رضایت مشتریان میباشد.

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هجده =